top of page
  • Ģertrūdes draudze

Šī ir mīļa dāvana tieši Tev!

Mīļais ģertrūdieti!


Šis ir laiks, kad iespējas būt klātesošiem mūsu mīļajā Ģertrūdē ar vien ir ierobežotas un šis ir izaicinājumu laiks mums visiem. Vairāk kā citkārt dažādos veidos esam centušies, lai Ģertrūde ienāk Tavās mājās. Šī gada nogalē esam sarūpējuši jums mīļu dāvanu - īpaši veidotu kalendāru 2022. gadam. Šis kalendārs ir vēl viens Ģertrūdes censties ienākt Tavās mājās. Gada garumā, ikreiz šajā kalendārā ieskatoties, Tev būs iespēja atcerēties par savām garīgajām mājām, kur augam kā Jēzus Kristus mācekļi un ejam kalpot, lai pasaule kļūtu labāka. Lai tas palīdz apzināties, ka Tu esi svarīga Ģertrūdes draudzes daļa un esi aicināts atspoguļot mūsu Kunga sirdi tajā vietā, kur šobrīd atrodies.

Līdzās kalendāram saņemsi ielūgumu kādam īpaši radītam projektam, kas mūsu draudzē būs pieejams no nākamā gada!

Ar priecīgu sirdi dāvinām šo kalendāru katram Ģertrūdietim, katrai Ģertrūdes ģimenei. Aicinām Tevi nākt uz Ģertrūdi, lai šo sarūpēto pārsteigumu saņemtu. Iespēja to izdarīt, ir apmeklējot dievkalpojumus – ceturtdien no pl. 18.00 līdz brīdim, kad noslēdzas Svētā Vakarēdiena saņemšana (pl. 20.15), apmeklējot svētdienas rīta dievkalpojumu pl. 10.00, kā arī slavēšanas dievkalpojumu - no pl. 18.00 līdz pl. 20.30. Tāpat arī atnākot uz Ģertrūdi citās dienās un laikos, kad Dievnams ir atvērts - katru dienu no pl. 12.00 līdz pl. 16.00, izņemot ceturtdienu, kad no pl. 13.00 līdz pl. 17.00.

Aicinām katru, īpaši jūs, kuri Ģertrūdē neesat bijuši ilgāku laiku. Šis nelielais svētceļojums uz Ģertūdi var būt arī Tavs lūgšanas un sastapšanās mirklis ar Dievu!

Lai arī Tavās rokās ir tikai 2022. gada kalendārs, Dievs savās rokās tur Tevi un visu šo jauno gadu ar visu to, ko tas nesīs mūsu katra dzīvē. “Bet uz Tevi es paļaujos, Kungs, es saku: Tu esi mans Dievs! Tavā rokā ir mani laiki.” (Ps 31:15-16a)
Commenti


bottom of page