• Ģertrūdes draudze

Aicinājums balsot!

Rīgas Centra Attīstības Biedrība ir izstrādājusi plānu mūsu baznīcas laukuma pārveidei par mierīgu, gājējam un riteņbraucējam draudzīgu pilsētvietu. Šobrīd šī iniciatīva iesniegta Rīgas Domes sabiedrības līdzdalības projektu konkursā.


Mācītājs Rinalds Grants: “Ģertrūdes dievnama cēlāji 19.gadsimta vidū bija plānojuši, ka Ģertrūdes baznīca Lielā Smilšu ceļa malā būs vieta klusumam un lūgšanai. Šobrīd tajā var "iebraukt ar mašīnu". Baznīcas nesākas tikai ar ieejas durvīm. Ceļam uz to un laukumam ap to ir jākalpo kā priekštelpai, kas palīdz uzskaņot savu sirdi. Šobrīd visbiežāk nākas domāt par mašīnām un savu drošību. Mums ir iespēja balsot par mūsu apkārtnes labiekārtošanas projektu un dievnamam atgūt sākotnēji iecerēto atmosfēru”.


Ja šī iniciatīva savāks pietiekami daudz balsu, tā tiks finansiāli atbalstīta, lai realizētu izvirzīto mērķi. Balsot iespējams ŠEIT!“Katrs lai dod tā, kā iesaka sirds, nevis ar sarūgtinājumu vai piespiedu kārtā: priecīgu devēju Dievs mīl. Dievs spēj jums dot pārpilnībā visādu žēlastību, lai jums visa būtu diezgan vienmēr un visur un jūs būtu pārplūstoši dedzībā uz katru labu darbu.” / II Kor 9:7-8/

Ar savu ziedošanu mēs paklausām Dieva aicinājumam un paveram durvis sev un citiem uz

dzīvām un tuvām attiecībām ar Dievu.

Rīgas Vecā Svētās Ģertrūdes

evaņģēliski luteriskā draudze

Ģertrūdes iela 8, Rīga, LV-1010
tālr. nr.: 22002211
e-pasts: kanceleja@gertrude.lv

Reliģiskās organizācijas
reģ. Nr.: 90000293463

Bankas rekvizīti:
AS Swedbank,
LV40HABA0551005116532

© 2020 Gertrude.lv. All Rights Reserved.