top of page
  • Ģertrūdes draudze

Aktuālā informācija par dievkalpojumu un citu aktivitāšu norisi

Pēc Ministru Kabineta 6.novembra rīkojuma par ārkārtējās situācijas izsludināšanu, noteiktajiem pulcēšanās un citiem ierobežojumiem, otrdien, 10.novembrī, Ģertrūdes valdes sēdē tika lemts par dievkalpojumu un citu aktivitāšu turpmāku norisi un kārtību.


Dievkalpojumi:


Ievērojot noteikumu, kas vienai personai paredz ne mazāk kā 10 kvadrātmetru no publiski pieejamās telpas, dievkalpojuma maksimālais apmeklētāju skaits Ģertrūdes baznīcā ir 75 cilvēki.


Baznīcā, tajā skaitā dievkalpojuma laikā, drīkst atrasties dievlūdzēji, kuriem nav noteikta karantīna, pašizolācija vai jūtamu elpceļu slimību pazīmju. Aicinām rūpīgi sekot līdzi savam veselības stāvoklim. Pirms došanās uz baznīcu pārliecināties, ka Jums nav slimības pazīmju (paaugstināta temperatūra, iesnas, kakla iekaisums vai citi līdzīgi simptomi).


Ceturtdienas dievkalpojuma laiks tiek mainīts no plkst.19.00 uz plkst.18.00.

Tāpat kā līdz šim, svētdienas rīta dievkalpojums tiks nodrošināts video tiešraidē Rīgas Vecās Svētās Ģertrūdes draudzes Facebook lapā. Ņemot vērā, ka apmeklētāju skaits ir ierobežots, aicinām dievkalpojumā piedalīties attālināti. Stundu pēc svētdienas rīta dievkalpojuma (līdz plkst.13.00) būs iespēja saņemt Svēto Vakarēdienu arī individuāli.

Dievnamā jāievēro 2 metru distancēšanās dievkalpojuma laikā, ejot saņemt Svēto Vakarēdienu, tāpat arī ienākot un izejot no dievnama. Obligāti jālieto mutes un deguna aizsegs (maska). Ienākot dievnamā jādezinficē rokas.

Slavēšanas dievkalpojums norisināsies līdzšinējā laikā - plkst.18.00.


Par citām norisēm:


Kursi (Alfa kurss, Laulāto kurss), kā citas aktivitātes (lūgšanu rīts) netiek organizētas klātienē. Šīs aktivitātes norisināsies tiešsaistes vidē.


Draudzes mācītāji pieejami individuālam apmeklējumam. Kā ierasts, par tikšanās laiku iepriekš vienojoties ar mācītāju.


Dievnama atvērto durvju laiks tiks publicēts reizi nedēļā, ziņojot par iespējamajiem laikiem baznīcas apmeklējumam.


Atbilstoši situācijai valstī, par katrām izmaiņām ziņosim. Aktuālā informācija pieejama gan mūsu mājas lapā www.gertrude.lv, gan Facebook lapā.


Comments


bottom of page