top of page
  • Ģertrūdes draudze

Aktuālā informācija par dievkalpojumu un citu aktivitāšu norisi

Mīļie, pateicamies par sapratni un ilgojamies pēc brīža, kad atkal varēsim svinēt dievkalpojumus un piedzīvot citas draudzes aktivitātes bez ierobežojumiem.


Šobrīd aicinām pievērst uzmanību dažām izmaiņām:


No nākamās ceturtdienas, 16. decembra, pēc vakara dievkalpojuma Svēto Vakarēdienu individuāli būs iespēja saņemt līdz pl. 19.30;


No šīs svētdienas, 12. decembra, Zoom Svētbrīži vairs nenotiks.


Atgādinām, ka pēc katra dievkalpojuma ikvienam (neatkarīgi no imunizācijas statusa) ir iespēja individuāli saņemt Svēto Vakarēdienu.

Pēc svētdienas rīta dievkalpojuma apaļajās un pusapaļajās stundās (pl. 12.30 un pl. 13.00) notiek svētbrīži ar kopīgu grēksūdzes lūgšanu, absolūciju, attiecīgās dienas Evaņģēlija lasījumu, Svētā Vakarēdiena iestādīšanas vārdiem un tam sekojošu Vakarēdiena izdalīšanu. Laiks, kas paredzēts individuālajam apmeklējumam - 15 min.


Svētdienas vakara slavēšanas dievkalpojums ierastajā laikā pl. 18.00. Arī pēc vakara dievkalpojuma līdz pl. 20.30 iespēja apmeklēt baznīcu, lai individuāli saņemtu Svēto Vakarēdienu vai personīgu aizlūgsšanu.


Dalībai dievkalpojumos klātienē noteikti šādi ierobežojumi:

  • Saskaņā ar noteikumiem, kas paredz vienai personai nodrošināt ne mazāk kā 15m2 no publiski pieejamo telpu platības, vienlaicīgi baznīcā drīkst atrasties 75 cilvēki;

  • Piedalīšanās dievkalpojumā klātienē personām ar sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai vīrusa pārslimošanas faktu un bērniem līdz 12 gadu vecumam.

Paliek spēkā arī līdz šim noteiktās prasības - pareizi jālieto sejas maska, jāietur 2 m distance un, ienākot dievnamā, jādezinficē rokas. Apsverot iespēju doties uz baznīcu, vispirms pārliecinieties, ka jums nav slimības pazīmju – paaugstinātas temperatūras, klepus, iesnu, galvassāpju u.c.


Visi dievkalpojumi tiks translēti arī tiešraidē mūsu draudzes Facebook lapā.


Vēlamies izmantot visas atļautās iespējas šajā laikā, lai kalpotu visiem cilvēkiem. No sirds novērtējam katra līdzšinējo spēju pielāgoties un ievērot epidemioloģiskos noteikumus, kas skar arī mūsu draudzes kalpošanu. Tāpat aicinām uz sapratni un tuvākmīlestību arī turpmākajā laikā!

댓글


bottom of page