top of page
  • Ģertrūdes draudze

Apstiprināta draudzes pagaidu pārvalde

25. aprīlī vajadzēja notikt mūsu draudzes jaunās padomes un revīzijas komisijas vēlēšanām. Covid ierobežojumu dēļ tās nevarēja notikt, tomēr mūsu draudze nav bez vadības. 26. aprīlī notika pirmā Ģertrūdes draudzes pagaidu pārvaldes komisijas sēde. Tas šobrīd ir vienīgais veids, kā ierobežojumu apstākļos mūsu baznīcas draudzēs tiek nodrošināta juridiski lemt tiesīga draudzes vadība. Pārvaldes komisija nav vēlēta, bet Rīgas arhidiacēzes kapitula apstiprināta lēmējinstitūcija. Vienlaikus tā ir draudzes padomes izvirzīta. Mūsu draudzē tika izvirzīti visi draudzes padomes vēlēšanām nominētie kandidāti. Rezultātā - šobrīd pārvaldes komisiju veido tie paši cilvēki, kuri kalpos nākamajā draudzes padomē. Ja situācija valstī to atļaus, tad jau šī gada septembrī tiks noturēta draudzes pilnsapulce, lai nākamam termiņam ievēlētu Ģertrūdes draudzes padomi. Līdz tam - vēlam Dieva svētību visiem, kuri ir atsaukušies aicinājumam kalpot pagaidu pārvaldes komisijā.Commenti


bottom of page