top of page
  • Ģertrūdes draudze

Top H. Nouvena grāmatas „Mīļotā dzīve” tulkojums latviešu valodā

Ģertrūdes draudze gatavojas izdot Henrija Nouvena grāmatu „Mīļotā dzīve”


Par šo nodomu dalās Ģertrūdes draudzes mācītājs Krists Kalniņš: „Kad sāku lasīt viena no izcilākajiem 20. gadsimta kristīgajiem autoriem Henrija Nouvena grāmatas, mani pārsteidza viņa garīgās dzīves dziļums, godīgums, atklātība un spēja dāvināt atbildes uz garīgiem jautājumiem viegli un vienkārši, bez pretenzijām uz vienīgo patiesību. Henrijam Nouvenam ir īpaša dāvana caur to, ko viņš raksta, ne tikai padarīt tuvākas un dziļākas attiecības ar Dievu, bet arī veidot izprotošākas un pieņemošākas attiecības pašam ar sevi. Viņa grāmata “Mīļotā dzīve” man bija jauna sastapšanās ar pirmo un galveno kristīgās ticības patiesību, ka es, personiski es, esmu Dieva mīlēts. Tā ir pirmā un visvienkāršākā patiesība, kuru noteikti dzird katrs, kurš ir gatavs spert soli tālāk garīgas dzīves meklējumos kristīgajā ticībā. Bet to ir tik pārsteidzoši grūti pieņemt, jo sevi pilnībā atdodošas mīlestības pieredzes cilvēku dzīvēs ir pārāk maz. Garīgo patiesību, ka esam Dieva mīlēti, ir grūti aptvert bez pieredzes, tikai ar prātu.


Henrijs Nouvens ir pirmais autors, kurš visiem saprotamā veidā atklāj soļus, kuriem sekojot, dievišķās mīlestības attiecības kļūst par realitāti, kurā dzīvojam. Kā jau minēju, šī grāmata ir palīdzējusi un palīdzēs vēl daudziem tās lasītājiem iepazīt un nonākt pie Dieva klātesošās un  dziedinošās mīlestības realitātes viņu dzīvē. Esmu jau šobrīd ļoti pateicīgs cilvēkiem, kuri ir iesaistījušies šīs grāmatas sagatavošanas procesā, lai to katrs gribētājs varētu izlasīt arī latviešu valodā. Es ļoti ceru, ka šī būs viena no grāmatām, kura ne tikai būs katra kristieša mīlēta un ieteikta, bet tā būs arī nozīmīga grāmata tiem cilvēkiem, kuri meklē atbildes uz garīgās dzīves jautājumiem.”


Henrija Nouvena grāmatu „Mīļotā dzīve” gatavojas izdot Ģertrūdes fonds ar katra interesenta palīdzību. Ja arī Tu vēlies piedalīties šīs unikālās grāmatas izdošanā, aicinām Tevi atbalstīt to ar savu ziedojumu. To iespējams izdarīt ar pārskaitījumu Ģertrūdes fondam, norādot „Grāmatas „Mīļotā dzīve” izdošanai”. Katram, kurš būsiet ziedojis šīs grāmatas izdošanai, pēc tās klajā nākšanas būs iespēja saņemt grāmatas eksemplāru.  


Ģertrūdes fonds

Reģ. Nr. 40008159419

AS Swedbank, konta nr. LV75HABA0551056081933

Comments


bottom of page