top of page
  • Ģertrūdes draudze

Gavēņa laika 5. diena

DRAUDZĪBAS DĀVANA

Mūsu sirdīs ir krēslas zona, kuru mēs paši nevaram redzēt. Pat tad, kad mēs zinām par sevi diezgan daudz - savām dāvanām un vājajām vietām, ambīcijām un cerībām, motīviem un tieksmēm - liela daļa no mums paliek apziņas ēnā. Un tas ir ļoti labi. Mēs vienmēr paliksim daļēji apslēpti sev. Citi cilvēki, īpaši tie, kuri mūs mīl, bieži var saskatīt mūsu krēslas zonas labāk nekā mēs paši. Tas, kā mūs redz un saprot citi, atšķiras no tā, kā mēs redzam un saprotam paši sevi.


DRAUDZĪBAS VĒRTĪBA

“Labāk diviem nekā vienam, tāpēc ka tiem tiek laba alga par viņu pūlēm. Ja pakritīs viens, otrs to piecels, bet vai! tam, kurš pakrīt viens pats un nav otra, kas viņu pieceļ. Un, ja divi guļ kopā, tam tiem ir silts, bet viens - kā lai sasildās? Un, ja pievarēs vienu, divi turēsies pretī, un trīskārša saite nesatrūkst ātri.”

MĀCĪTĀJS 4:9-12


LŪGŠANA

Mīlošais Dievs, ņem manu nabadzīgo draudzības velti un katru dienu atgādini man par savu aicinājumu doties kopā ar Tevi uz Lieldienu augšāmcelšanās brīnumu. Ļauj man pieņemt vājās vietas un trūkumus, kurus Tu un citi redz manī, bet kas man ir apslēpti. Piecel mani, kad es krītu, un vienmēr ļauj man sasniegt, nevis atraidīt tavu roku, kas izstiepta sveicienam un piedošanai. Un pasargā, lai mani grēki un šaubas neļautu priekam izplūst no dzīves. Āmen.


GAVĒŅA RĪCĪBA

Domās svētī katru šodien sastapto cilvēku un sveicini viņu ar dzīvesprieku un mīlestību. Esi nasks priecāties par citu sasniegumiem, tāpat kā mūsu Kungs priecājas par tavējiem.


Salamana Pamācības /5:15-23/

Jaunā Derība /Mk. 6:7-29/

Vecā Derība /2.Moz. 29:1-30:38/Comentários


bottom of page