top of page
  • Ģertrūdes draudze

Iepriecināsim bērnus Ukrainā!

Tuvojoties Ziemassvētku laikam, aicinām jūs pievienoties kopā iepriecināt bērnus Ukrainā. Atsaucoties Rīgas Jēzus evaņģēliski luteriskās draudzes aicinājumam, uzrunājam jūs iesaistīties, sagatavojot nelielu dāvaniņu, kas šajā laikā iepriecinās bērnus, kuri ikdienā ir kara briesmu, bada, aukstuma un citā apdraudējumā. Tava sarūpētā dāvaniņa nonāks pie kāda no bērniem kara skartajā teritorijā, tieši Kristus dzimšanas svētku laikā.


Praktiskā informācija – ja tas ir iespējams, sagatavo kurpju kastes izmēra dāvaniņu, uz kastes norādi kādam vecumam un dzimumam dāvana piemērota. Dāvaniņas saturs var būt jebkas, kas Tev šajā laikā šķiet par iepriecinājumu un atbalstu Ukrainas bērniem. Ja Tevis sarūpētais nav kādas kurpju kastes izmērā (vai arī Tev ir tikai kurpju kastes) droši piedalies, mēs Ģertrūdē sapakosim kastēs un par visu parūpēsimies.


Dāvaniņu līdz 11. decembrim iespējams atstāt Ģertrūdes draudzes pagrabstāvā, Vartburgas zālē. Ja ir kādi jautājumi, sazinies ar mūsu draudzes locekli Zandu Vipuli (tālruņa nr. 29591318).


Lai Dievs svētī mūsu labos nodomus un darbus!


Jēzus saka: "Ko jūs esat darījuši vienam no šiem Maniem vismazākajiem brāļiem, to jūs esat Man darījuši" (Mt. 25:40)


Foto - Anita Austvika, momenti.lvComentários


bottom of page