top of page
  • Ģertrūdes draudze

Iespēja piedalīties klusuma rekolekcijās

Lielā Gavēņa laikā vēlamies dot iespēju mūsu draudzes cilvēkiem padziļināt savas attiecības ar Dievu caur klusuma rekolekciju pieredzi. Ja ikdienā izdodas norimt un ar nedalītu sirdi pavadīt laiku ar Dievu, tad tam vienmēr ir labi augļi. Dievs meistarīgi izmanto šīs pārdesmit minūtes, lai mūs svētītu. Tomēr diezgan droši, ka gan Viņš, gan dziļi sirdī arī mēs vēlamies no šīs tuvības pieredzes vairāk. Rekolekcijas ir viens no visveiksmīgākajiem veidiem, kā Dievam un sev šādu iespēju uzdāvināt. Tās ir kā romantikas atjaunošanas atvaļinājums. Ne vienmēr būt šādā atvaļinājumā ir viegli, bet pateicoties tam mēs mācamies būt kopā dziļāk, ieraugām, ko savās sirdīs nesam zem ikdienas aizņemtības, reizēm viens otru atklājam no jauna un atgriežamies ikdienā daudz tuvāki.


Šīs individuāli vadītās klusuma rekolekcijas laikā no 1. līdz 8. aprīlim būs piemērotas gan tiem, kuri piedzīvojuši individuāli vadītas nedēļas nogales klusuma rekolekcijas un vēlas padziļināt iegūto kontemplatīvas lūgšanas pieredzi, gan tiem, kuri ir izgājuši garīgos vingrinājumus un vēlas atjaunoties savās attiecībās ar Dievu, veltot nošķirtu laiku no savas ikdienas.


Šo rekolekciju laiku galvenokārt aizpildīs individuāli lūgšanu laiki ar garīgo lasīšanu un iztēles kontemplāciju, sarunas ar garīgo vadītāju, dievkalpojumi ar Sv. Vakarēdienu un pastaigas dabā.


Rekolekcijas notiks Baltrišķos, Lietuvā, Tiberiādes kopienas rekolekciju namā. Dalības maksa – 210 EUR (dalības maksā iekļauti izmitināšanas un ēdināšanas izdevumi).

Jāatzīmē, ka rekolekciju namā ir ierobežots vietu skaits un priekšroka tiks dota „Māceklības ceļa” un Lūgšanu kursa dalībniekiem. Detalizētāka informācija par rekolekciju norisi tiks nosūtīta apstiprinātajiem dalībniekiem.


Rekolekcijas vadīs draudzes mācītāji – Rinalds Grants, Krists Kalniņš un Oskars Smoļaks, kā arī rekolekciju vadīšanai apmācīti draudzes locekļi.


Reģistrēšanās dalībai rekolekcijās ŠEIT. Jautājumu gadījumā vērsties pie draudzes mācītājiem.Comments


bottom of page