• Ģertrūdes draudze

Kristus Piedzimšanas svētku laiks Ģertrūdē


Šajā gadā Kristus Piedzimšanas svētkus piedzīvojām citādi - mājās, ģimenes lokā, kopā ar tuvākajiem, baznīcā nepulcējoties tādā skaitā, kā tas ir bijis ierasts. Tomēr arī šādi svinot Ziemassvētkus, tie nezaudē savu būtību - cilvēcei ir dots Pestītājs! Kristus Piedzimšanas svētkos svinējām vairākus dievkalpojumus, nodrošinot video tiešraides, lai katrs, kurš vēlējās, attālināti varēja piedalīties un būt sirdī klātesošs. Svētku dievkalpojumus joprojām iespējams vērot Rīgas Vecās Svētās Ģertrūdes draudzes Facebook lapā.


Priecājamies, ka svētku laikā varējām iepriecināt Zupas virtuves apmeklētājus, piedāvājot siltas pusdienas un sarūpējot nelielas dāvaniņas. Kopumā tās saņēma 250 apmeklētāju. No sirds pateicamies atbalstītājiem, kas palīdzēja šim brīnišķīgajam darbam tapt - Gaļas pārstrādes uzņēmumam "Nākotne", Ivetai B.B., MV Group, Maiznīcai "Flora", Ivaram V., Reinim, Nato karaspēka karavīriem, "Paēdušai Latvijai" un Ģertrūdes draudzei par finansiālo atbalstu.


Paldies katram, kurš sirdī svin Kristus Piedzimšanas svētkus!


Skaistākie mirkļi no svētkiem mūsu Dievnamā. Foto - Kristaps Runcis.
“Katrs lai dod tā, kā iesaka sirds, nevis ar sarūgtinājumu vai piespiedu kārtā: priecīgu devēju Dievs mīl. Dievs spēj jums dot pārpilnībā visādu žēlastību, lai jums visa būtu diezgan vienmēr un visur un jūs būtu pārplūstoši dedzībā uz katru labu darbu.” / II Kor 9:7-8/

Ar savu ziedošanu mēs paklausām Dieva aicinājumam un paveram durvis sev un citiem uz

dzīvām un tuvām attiecībām ar Dievu.

Rīgas Vecā Svētās Ģertrūdes

evaņģēliski luteriskā draudze

Ģertrūdes iela 8, Rīga, LV-1010
tālr. nr.: 22002211
e-pasts: kanceleja@gertrude.lv

Reliģiskās organizācijas
reģ. Nr.: 90000293463

Bankas rekvizīti:
AS Swedbank,
LV40HABA0551005116532

© 2020 Gertrude.lv. All Rights Reserved.