top of page
  • Ģertrūdes draudze

"Mīlestības ceļā" 132. diena

ESI RĀMS UN GAIDI


Varbūt es esmu dzīvojis pārāk ātri, pārāk nemierīgi, pārāk murgaini, aizmirstot pievērst uzmanību tam, kas notiek šeit un tagad, tieši mana deguna priekšā. Tāpat kā viss pasaules skaistums var tikt atklāts vienā ziedā, tieši tāpat Dieva lielā žēlastība var tikt izbaudīta vienā mirklī. Tāpat kā nekādi tālie ceļojumi nav vajadzīgi, lai redzētu Dieva radības skaistumu, tieši tāpat nav vajadzīgas nekādas varenas izjūtas, lai atklātu Dieva mīlestību. Bet tev ir jābūt rāmam un jāgaida, lai tu varētu saprast, ka Dievs nav zemestrīcē, vētrā vai zibenī, bet maigajā vējā, ar kuru viņš pieskaras tavai mugurai.


SVĒTIE RAKSTI

Es klausīšos, ko Dievs Tas Kungs runā, jo Viņš sola mieru un svētību Savai tautai un Saviem svētajiem, ja vien tie tikai atkal nekrīt neprātībā! 

(Psalmi 85:9)


LŪGŠANA

Apžilbini manu dzīvi ar Savu žilbinošo spožumu. Apveltī mani ar drosmi, kad es noliecos Tavas varenības priekšā. Apveltī mani ar drosmi, lai tā būtu izturīga visu mūžu. Vētras nāk un iet, bet mana griba paliek nemainīga un balstīta Tevī.

Izlej Savu žēlastību manā sirdī. Esi pār mani, kad es visu nododu Tev. Nāc ar Savu godību. Ļauj man to izbaudīt, sajust un nekad to neatvairīt, cenšoties saprast kaut ko tik svētu. Es pieņemšu Tevi bez ierunām, tāpat kā Tu esi pieņēmis mani.

Tu esi pirmais un pēdējais, un viss starp tiem. Tu esi daudz lielāks par manu izpratni, Tu esi noslēpumains Dievs. Tu esi klusa, maza balss, kas man čukst no sirds dziļumiem. Nav iespējams noliegt Tavu spēku un žēlastību. Tu esi atdevis visu par mani, tas ir iemiesotas mīlestības brīnums.


DIENAS UZDEVUMS

Dodies laukā un cieši aplūko garāmgājējus. Kā tev šķiet, kas viņiem vajadzīgs sirdsmieram? Klusi aizlūdz par vismaz 10 cilvēkiem un svētī viņus Dieva Tēva, Dēla un Svētā Gara vārdā.

Comments


bottom of page