top of page
  • Ģertrūdes draudze

"Mīlestības ceļā" 133. diena

KAUT KAS NOTIKA


Viena no lūgšanas izjūtām - šķiet, ka nekas nenotiek. Bet, kad tu turpini lūgt un pēc ilgāka laika atskaties, tu saproti, ka kaut kas ir noticis. To, kas ir vistuvāk, visintīmāk, visciešāk, bieži vien var redzēt tikai no attāluma.

Kad es domāju, esmu tikai apjucis, vienkārši tērēju savu laiku, pēkšņi notiek kaut kas negaidīts, lai to aptvertu, saprastu un piedzīvotu. Tikai no attāluma es saprotu, ka notika kaut kas svarīgs.

Kad es esmu kopā ar kādu, kuru ļoti mīlu, mēs reti runājam par mūsu attiecībām. Šīs attiecības patiesībā ir pārāk nozīmīgas, lai par tām runātu. Taču vēlāk, kad esam šķirti un rakstām viens otram vēstules, mēs saprotam, cik daudz mums tās nozīmēja, ka pat rakstām par to.


SVĒTIE RAKSTI

Tiešām, labums un žēlastība mani pavadīs visu manu mūžu, un es palikšu Tā Kunga namā vienumēr. 

(Psalmi 23:6)


LŪGŠANA

Dievs, sajūti, kā Tavas mīlestības viļņi plūst pār manu dvēseli. Tavas mīlestības straume mani ievelk. Es zinu, ka man nevajadzētu pret to cīnīties. Palīdzi man atslābināties un ļaut Tev aizvest mani, kur vien Tu vēlies, lai cik biedējoši tas nešķistu.

Es vēlos tādu ticību, kas pārceļ kalnus - nelokāmu un drosmīgu. Es zinu, ka esmu piedzimis uzvarai, kad palieku Tevī, lai arī reizēm mani nomāc šīs zemes goliāti. Dažas lietas, ko Tu lūdz mani darīt, šķiet pārāk pārdrošas. Piedod man manu neticību. Dod man acis, kas redz ar Tavu perspektīvu. Piepildi mani ar savu labestību un nemainīgo mīlestību. Esi man žēlīgs!

Es atbrīvojos no bažām par rītdienu. Es izvēlos dzīvot savu dzīvi tagadnes svētībā un nodot nākotni Tavās rokās, nemēģinot nemitīgi to izprast. Man pietiek ar atklāsmi par šodienas žēlastību. Es gribu paļauties uz Tavu laipnību un nemainīgo mīlestību.


UZDEVUMS

Uzraksti trīs lietas, par kurām esi raizējies šonedēļ. Nosauc tās vārdā un nodod šīs raizes vai situācijas Dieva rokās, lūdzot Viņu pārņemt kontroli un vadību pār tām.

Comments


bottom of page