top of page
  • Ģertrūdes draudze

"Mīlestības ceļā" 190. diena

TAS, KO MEKLĒJAM, IR JAU KLĀTESOŠS


Kad saprotam, ka neskaitāmie notikumi mūsu ikdienā, nedēļā vai gadā nav šķērslis ceļā uz piepildītu dzīvi, bet drīzāk īstais pavediens tai pretim, notiek patiesas pārvērtības. Mēs atklājam, ka mājas tīrīšana, ēdienreižu gatavošana, vēstuļu rakstīšana, darbs savā profesijā, cilvēku apciemošana un rūpes par tuvākajiem nav nejaušu notikumu ķēde, kas aizkavē mūs no dziļākas sevis iepazīšanas. Šīs dabiskās ikdienas aktivitātes nes sevī kādu pārveidojošu spēku, kas izmaina to, kā dzīvojam. Tiek radīta neredzama pāreja no chronos laika uz kairos laiku. Kairos, grieķu valodā – iespēja. Tas ir īstais laiks, patiesais brīdis, dzīves iespēja. Kad mūsu laiks kļūst par kairos, tas mūs atbrīvo un atver neskaitāmas jaunas iespējas. Kad dzīvojam kairos laikā, tas paver iespēju dziļi izmainīt arī savu sirdi.


SVĒTIE RAKSTI

Jūs taču nezināt, kāda jūsu dzīve ir rītu; jo tā ir tvaiks, kas uz īsu brīdi ir redzams un tad izgaist.

(Jēkaba vēstule 4:14)


LŪGŠANA

Kungs, Tu nebeidz mani pārsteigt. Tava mīlestība ir pieejama un klātesoša ikvienā situācijā - gan brīnišķos slavēšanas mirkļos, gan tumšākajās baiļu ielejās.  Esmu atpazinis Tevi priecīgos brīžos un jutis Tavu klātbūtni, sāpju pārņemts. Tieši vētrās Tu esi man mācījis lietas, ko nebūtu spējis apgūt citā veidā. Ejot cauri daudziem pārbaudījumiem, esmu sapratis, cik ļoti Tu mani mīli. Tavas uzticības skaistums izstaro gaismu pat vistumšākajās aizās. Tu allaž esi man līdzās, pat tad, kad klusē. Es izvēlos katru dienu dzīvot Tavas godības patvērumā. Tava mīlestība dod man spēku dzīvot uzvaras gaidās. Neskatoties uz visu, ko sastopu ceļā, apziņa, ka Tu par mani ļoti rūpējies, sniedz arvien jaunu iedrošinājumu  katrai nākamajai dienai. 


DIENAS UZDEVUMS

Uzraksti uz lapas trīs ikdienas darbus, kas tev šķiet visnetīkamākie, un tad pieraksti katram no tiem pretim, kā šo laiku, ko pavadi, veicot šos darbus, varētu pārvērst iespējā. 

Comments


bottom of page