top of page
  • Ģertrūdes draudze

"Mīlestības ceļā" - 191. diena

VISS ATKARĪGS NO SKATĪJUMA


Liels pagrieziens mūsu dzīvēs notiek brīdī, kad saprotam un noticam, ka neskaitāmie negaidītie pavērsieni mūsu ikdienā nav tikai kaitinoši traucējumi iecerētajā plānā, bet veids, kādā Dievs pārveido sirdis un sagatavo mūs Viņa otrreizējai atnākšanai. Cilvēku kārdinājums ir bezcerība un sarūgtinājums. Kad mūsu labos plānus izjauc slikti laika apstākļi, karjeru pārtrauc negaidīta slimība vai veiksme paiet garām, kad mūsu cerības uz mieru izjauc jauns karš, iekšējo mieru izbojā pēkšņas dusmas, cerību pēc stabilas valdības atņem konflikti un nestabilitāte, bet sapni par nemirstību pāršķeļ reāla nāve, mēs krītam kārdinājumā ieslīgt bezcerībā un sarūgtinājumā. Ja noticam, ka pacietība var ļaut mūsu gaidām pieaugt, tad liktenis var tikt pārvērts aicinājumā, rētas - pamudinājumā uz dziļāku sapratni un skumjas par vietu, kurā dzimst prieks.


SVĒTIE RAKSTI

Jēk 1:17

Katrs labs devums un katra pilnīga dāvana nāk no augšienes, no gaismas Tēva, pie kura nav ne pārmaiņas, ne pārgrozības ēnas.


LŪGŠANA

Kungs, celies un aizstāvi trūkumcietējus un vajātos! Atklāj apspiedēju plānus un apklusini viņu lūpas. Kad lūdzam palīdzību, sapulcini taisnos un paglāb no ļauna. Tu nekad neesi pievīlis mūs.

Mēs uzticamies Tev, katram tavam apsolījumam, ko esi pasludinājis. Katrs Tavs vārds ir neapstrīdams. Tava rakstura skaidrība izstaro cerību, iekvēlinot ticību Taviem apsolījumiem. Tu paglābsi mūs. Tu esi pierādījis, ka patiesi esi mums uzticams.

Laikos, kad tumsa ar lepnumu trako, Tu paaugstini tos, kas Tev pieder un turi tos drošībā. Ar patiesību, kas ir kā nopulēts sudrabs, tu izglāb taisnos. Tu necietīsi tos, kas Tevi aizskar. Tu esi glābējs, Tas, kura rokas tur mūs drošībā.


UZDEVUMS

Vai vari atsaukt atmiņā kādu dzīves notikumu, kad esi dusmojies par izjaukušiem plāniem? Kā Tu uz šo notikumu skaties šodien? Vai spēj pateikties par to? Velti 5 minūtes savai laika, lai to izdarītu domās vai balsī.


bottom of page