top of page
  • Ģertrūdes draudze

"Mīlestības ceļā" - 199. diena

DIEVS NEKAD "NEIZDEG"


Izsīkums, izdegšana un depresija neliecina par sekošanu Dieva gribai. Dievs ir maigs un mīlošs. Viņš vēlas dāvināt patiesu pārliecību par to, ka būt Viņa mīlestībā nozīmē atrasties drošībā. Ja kaut reizi ļausi sev piedzīvot šo mīlestību pilnībā, tad labāk spēsi atšķirt, kur un pie kā tiec sūtīts, lai darbotos Viņa vārdā.


SVĒTIE RAKSTI

Jo ar Tavu spēku es sagrauju mūrus un ar savu Dievu es pārvaru vaļņus. (Ps 18:30)


LŪGŠANA

Kungs, es ilgojos pazīt Tevi arvien vairāk. Piesātini manu dzīvi ar Sevi! Es vēlos, lai katra doma, kas pazib manā prātā, un motivācija visam, ko daru, Tevi iepriecina. Lūdzu, dāvā man spēju pazīt Tevi un pilnībā Tev nodoties. Es zinu, ka tad visas citas lietas manā dzīvē nostāsies savās vietās. Es ielieku Tavās rokās savas vēlmes, jo zinu, ka nekas mani nespēs piepildīt kā Tu, un apzinos, ka nevienas drānas nebūs gana greznas iepretim tam, kādu ietērpu Tu man dāvā. Tu esi sagūstījis mani ar savas glābjošās mīlestības spēku un apbūris ar savu ceļu krāšņumu. Pat tad, kad manu dzīves gājumu ieskaus baiļu ēnas, ar Tevi es būšu drošībā. Es raudzīšos uz Tevi un ļaušos brīnišķīgajam ceļam kopā.


UZDEVUMS

Vai pēdējā laikā esi juties noguris, veicot dažādus kalpošanas darbus draudzē? Vai visu, ko dari, veic mīlestībā? Pieraksti savas pārdomas!


bottom of page