top of page
  • gertrudes draudze

"Mīlestības ceļā" - 213. diena

GARĪGAIS UN SVĒTAIS


Kaut kas ļoti dziļš un noslēpumains, ļoti svēts un garīgs notiek mūsu dzīvē tieši tur, kur mēs esam, un, jo uzmanīgāki mēs kļūstam, jo vairāk mēs to sāksim redzēt un dzirdēt. Jo vairāk mūsu garīgās jūtības nonāks mūsu ikdienas dzīves virspusē, jo vairāk mēs atklāsim – atsegsim – jaunu klātbūtni savā dzīvē.SVĒTIE RAKSTI

Lai jūsu ticība būtu pamatota ne cilvēku gudrībā, bet Dieva spēkā. Pilnīgajiem arī mēs sludinām gudrību, bet ne šīs pasaules un ne šīs pasaules valdnieku gudrību, kas iznīkst; Bet mēs sludinām noslēpumaino un apslēpto Dieva gudrību, ko Dievs pirms mūžiem paredzējis mūsu godam.

Pāvila 1. vēstule Korintiešiem 2: 5-7


LŪGŠANA

Mana labākā būtība atklājas tad, kad eju kopā ar Tevi. Mana rakstura šķautnes un dāvanas, kas pirms tam bijušas kā snaudā, atdzīvojas, kad Tu atmodini manu dvēseli. Tavas klātbūtnes godība veido manu ticību. Man ir pilnīga pārliecība, ka Tu esi tas, kas Tu esi.

Kad ļauju sev patiesi atbrīvoties – garam, dvēselei un ķermenim – visu stresu nomaina Tavs miers. Es labāk saprotu, kas Tu manī esi, kad es paslēpjos Tevī. Tu manī kļūsti par spēku un prieku, kas pārpludina manu būtību. Es esmu manis labākā versija, kad paslēpjos Tavas mīlestības drošībā un uzticos Tev pilnībā.

Ļauj man ieskatīties Tavā plašajā būtībā. Es vēlos atklāt par Tevi to, kas līdz šim man bijis apslēpts. Es gribu Tevi iepazīt vairāk nekā pazīstu savu tuvāko draugu. Kāds prieks tas ir, kad Tu man atklāj savus noslēpumus un parādi, kā es iekļaujos Tavā lielajā plānā. Kāds gods tas ir - būt Tavam.UZDEVUMS

Norimsti un ļauj sev patiesi atbrīvoties. Ieklausies sevī un mēģini labāk saprast, kas Tevī ir Dievs un ko Viņš tev atklāj par Sevi un pasauli tev apkārt. Ļaujies atklāšanas priekam un vēro, kā Viņš tevi šodienas gaitā iepriecina!


bottom of page