top of page
  • gertrudes draudze

"Mīlestības ceļā" - 214. diena

TAVA IEKŠĒJĀ VIENTULĪBA


Centies savas būtības centrā saglabāt mazliet vientulības, kur vari turpināt lūgšanu pat aizņemtas dienas laikā. Arī tāda vienkārša lūgšana kā, piemēram: “Kungs Jēzu Kristu, dzīvā Dieva Dēls, apžēlojies par mani, grēcinieku,” var sniegt tev lielu mierinājumu un spēku, kad ļauj tai būt klātesošai savā iekšējā vientulībā.

Tas ir veids, kā ļaut Dieva Garam tevī lūgt.


SVĒTIE RAKSTI

Un notiks, pirms viņi sauc, Es viņiem jau atbildēšu, un kamēr viņi vēl runā, Es viņus jau uzklausīšu.

Jesajas 65:24


LŪGŠANA

Dievs, es Tevi slavēšu, pat ja būšu pavisam sagrauts. Kad visi – draugi, ģimene un pat mani vadītāji – mani pametīs, es raudzīšos uz Tevi. Mana dzīve ir atvērta grāmata; Tu zini, ka es neesmu neko darījis, lai būtu to pelnījis. Viss, ko esmu darījis, - esmu sekojis Tev ar aizrautību. Tomēr viņi pret mani izturas ar nicinājumu, tieši tāpat kā tie izturējušies pret Tevi.

Tieši tad, kad esmu bez spēka un zaudējis cerību, Tev mana slavēšana nozīmē visvairāk. Es nepārstāšu Tev uzticēties. Es nebeigšu raudāt pēc Tevis. Tu nāksi un izglābsi mani. Tu zini, kam es eju cauri. Tava līdzjūtība, žēlastība un pastāvīgā mīlestība vienmēr ir ar mani – pat tad, ja es to nejūtu. Es vienmēr esmu Tavās domās.

Mana patiesā pielūgsme Tev nozīmē vairāk nekā jebkura dāvana vai upuris. Kamēr vien mana sirds būs pazemīga, Tu mani ne tikai izvilksi no šīs bedres, bet arī pacelsi mani uz augstāko virsotni, lai es varētu būt Tavā tuvumā. Tu mani nepametīsi. Tu atdzīvināsi manu sirdi un pārpludināsi ar mieru un prieku. Mans Pestītāj, es priecāšos par Tevi un stāstīšu pasaulei, cik varens un lielisks Tu esi.UZDEVUMS

Atvēli šodien pāris minūtes laika patiesai lūgšanai no visas sirds tieši brīdī, kad esi aizņemts, lai vislabāk izjustu to, ka tavas lūgšanas ir uzklausītas, pat pirms tu esi pabeidzis tās izteikt!


bottom of page