top of page
  • Ģertrūdes draudze

"Mīlestības ceļā" - 221. diena

SĒT MĪLESTĪBU


Tu kaut ko zini par salauztību. Tu zini par salauzto pasauli. Tu zini par salauztību tavā valstī. Bet vispersoniskāk tu zini par to tavā visintīmākajā dzīvē. Tu zini, ka mēs esam salauzti cilvēki un ciešam ļoti personiskas sāpes. Sāpes par nepiepildīto intīmo iekāri... Sāpes par attiecībām, kuras neizdevās... Sāpes par atkarību, kuru ir tik grūti atzīt... Vientulības slēptās sāpes, kuras mūs kož tik ļoti... Un kas būtu, ja es tev teiktu, lai tu nebaidies no savām sāpēm, bet uzdrošinies tās pieņemt.

Jā, tu esi ievainots, un es zinu, ka tu un es esam, bet apklāj savu salauztību ar svētību. Mēs esam aicināti atdot savas dzīves citiem, tā tu un es varam būt auglīgi. Un visa salauztība, visa miršana un visas ciešanas ir šeit, lai ļautu tev ieiet vienībā ar visu cilvēces ģimeni un sniegt jūs pašus citiem tā, lai tava dzīve var nest augļus. Dievs tevi aicina nevis uz veiksmīgu dzīvi, bet vēlas, lai tava dzīve būtu ražena.


SVĒTIE RAKSTI

Bet Gara auglis ir: mīlestība, miers, prieks, izturība, krietnums, labestība, uzticamība, lēnprātība, savaldība. Pret tādām lietām nav bauslības.

Vēstule galatiešiem 5:22-23


LŪGŠANA

Paldies Tev par manas dvēseles tuksneša sezonām. Kad palūkojos atpakaļ, es apzinos, ka tās bija sezonas, kad redzēju Tavus varenākos brīnumus. Sausākajos, vissāpīgākajos laikos Tava mīlestība bija visdziļākā. Mācības, kuras es guvu par Tavu uzticamību postījumu vidū, kļuvušas par manu vērtīgāko dārgumu.

Tas bija, kad Tu iekļāvi mani Savas mīlestības smaržojošajā dārzā un mācīji mani, kā atrast Tevi ceļos, kuros tas nebija iespējams iepriekš. Es atklāju, cik dedzīgi Tu esi iekarojis manu sirdi. Es iemācījos, ka Tava klātbūtne remdēs sāpes dvēselei, kas ir zemu noliekusies. Tu mācīji man padošanās vērtību un cik skaistas var būt manas pamestības dziesmas.

Tu kļuvi man daudz īstenāks nekā jebkuras citas reizes. Tava mīlestība kļuva par strūklaku, no kuras es veldzējos katru dienu. Tumsa kļuva man par draugu, jo tā man mācīja, cik es varētu būt stiprs, kad esmu atkarīgs no Tevis.

Kungs, kaut arī šie laiki nekad nav viegli un bieži ir mulsinoši, paldies par Tavu darbu caur tiem.


UZDEVUMS

Paņem papīra lapu un uzraksti, kā tu vari sēt savā dzīvē svētīgas sēklas, balstoties uz Gara augļiem. Saglabā to un ikreiz, kad jūties nomākts vai šaubu pārņemts, atkal pārlasi to.

bottom of page