top of page
  • Ģertrūdes draudze

"Mīlestības ceļā" - 248. diena

ĻAUJ VIŅAM MĪLĒST SEVI


Jautājums par Kristus mīlestības saņemšanu patiešām ir ļoti svarīgs. Es jūtu aizvien vairāk un vairāk, ka dažreiz mums ir grūtāk pilnībā saņemt mīlestību, nekā to dot. Esmu vairākkārt pārliecinājies, ka mēs atradīsim Kristus mieru un prieku, kad patiesi ļausim Viņam ienākt mūsu sirds visdziļākajās vietās, jo īpaši tajās, kur jūtamies nobijušies, nedroši un noraidoši pret sevi.


SVĒTIE RAKSTI

Redzi, es stāvu pie durvīm un klauvēju: ja kāds sadzirdēs manu balsi un atvērs, es ieiešu pie viņa un turēšu mielastu ar viņu un viņš ar mani.

Atklāsmes grāmata 3:20


LŪGŠANA

Tu radīji mani, lai es dzīvotu uzvarā. Kad nāks pārbaudījumi, es tos vairs neuzlūkošu kā neveiksmes un neļaušu tām sabojāt manu dienu. Es fokusēšos uz Tavu labestību, Tavu mīlestību uz mani un apsolījumiem, kurus Tu man esi devis. Grūtību piepildīti laiki tiks uzskatīti par iespējām, lai Tev sniegtu sirsnīgu uzticību un ticības pilnu pielūgsmi. Šie laiki ir nekas vairāk kā iespēju sezona manai nākamajai uzvarai.

Es tiku radīts, lai būtu kā Tu, Jēzu. Es staigāšu virs ūdeņiem, kas mēģina mani noslīcināt. Miers būs manī, es gulēšu bargāko vētru laikā. Tu stiprināsi mani ar Savu prieku.

Es izvēlos ienākt uzvarā, kuru Tu jau esi man nopircis. Mani ticības apliecinājumi atslēgs Debesu dārgumus un pārvietos pat visaugstākos kalnus. Pat uguns vidū Tava mīlestība mani uzturēs, tāpēc ka es esmu Tavs bērns. Kad jutīšos vājš, es piesliešos Tev, un Tu pilnveidosi Savu spēku manī. Es esmu uzvarētājs – nekas mani neatturēs.


UZDEVUMS

Iegremdējies Jēzus mierpilnajā klātbūtnē starp ikdienas darbiem, fonā klausoties kādu kristīgu instrumentālo mūziku, un izjūti, kā Jēzus vada tevi pa dienu. Mūziku vari atrast “YouTube”, kur meklētājā ieraksti, piemēram, “Instrumental worship music”, “Instrumental christian music” vai “Taize instrumental” u.c.

bottom of page