top of page
  • Ģertrūdes draudze

"Mīlestības ceļā" - 252. diena

KATRAM DZĪVES GABALIŅAM PIESKARAS MAZLIET NĀVES


Prieks un skumjas ir tik cieši blakus viena otrai, kad Jaunanglijā krāšņi iekrāsotās lapas krīt pie kailo koku pamatnes. Kad tu ar roku pieskaries pie drauga, kurš atgriežas, tu jau zini, ka viņam būs atkal jādodas prom. Kad tevi aizkustina saules iekrāsotā okeāna klusais plašums, tev pietrūkst drauga, kurš nevar redzēt to pašu. Prieks un skumjas ir dzimušas tajā pašā brīdī, abas rodas no tik dziļiem tavas sirds nostūriem, ka tu nespēj atrast vārdus, lai aprakstītu savas emocijas.

Taču šī tuvības pieredze, kurai ikkatrā dzīves sīkumā pieskaras gabaliņš nāves, var sniegties ārpus mūsu eksistences robežām. Tā liek mums ar nepacietību gaidīt to dienu, kad mūsu sirdis tiks piepildītas ar vislielāko prieku, kuru neviens nevarēs mums atņemt.


SVĒTIE RAKSTI

Nehemija tiem sacīja: “Ejiet, ēdiet treknu un dzeriet saldu, un dodiet tiem, kam nav nekā, ko ēst, jo šī diena ir svēta mūsu Kungam! Neskumstiet, jūsu patvērums ir prieks, ko dod Kungs!

Nehemijas 8:10


LŪGŠANA

Kungs, Tu esi manas nodošanās pamats. Pamats, uz kura es būvēju savu dzīvi. Palīdzi man dzīvot manu dzīvi saskaņā ar Tavas uzvarošās karaļvalsts dievišķo kārtību. Es vēlos dzīvot Tavas patiesības gaismā bez kompromisiem, kas sašķeļ manu dvēseli.

Katru rītu es sāku savu dienu ar Tevi. Es došu Tev vispirms un labāko. Zinu, ka viss plūst no vietas, kur ir Tava klātbūtne. Sāpju pilns centīšos visā, ko daru. Nekas nav svarīgāks par Tevi. Tu esi mana pirmā mīlestība. Man nebūs citas mīlestības, kas nostātos Tev priekšā. Es vēlos, lai mana dzīve ir mūžīgās iesvētības altāris un es varētu mīlēt Tevi no visas sirds, prāta un spēka.

Es noslēpšu savu sirdi Tavā īstenībā. Mani iepriecinās Tavs Vārds. Spēcini mani ar spēku un žēlastību, tāpēc es nekad nesekošu citiem dieviem – mīlestībai uz naudu, tiekšanās pēc pasaulīgām iekārēm vai lepnuma elkiem — lai tās nekad nerunā par mani. Kad man klājas labi, palīdzi atcerēties par Tavu uzticamību.

Lai mana dzīve godina Tevi līdz galam.


UZDEVUMS

Uzraksti uz lapas vai ieraksti savā dienasgrāmatā desmit reizes, kad Dievs pagodinājies Tavā dzīvē, paņemot prom skumjas un dodot Tev jaunu spēku un neizmērojamas žēlastības.

bottom of page