top of page
  • Ģertrūdes draudze

"Mīlestības ceļā" - 255. diena

PIEDERĪBAS MEKLĒJUMI


Kad produktivitāte ir mūsu galvenais veids, kā pārvarēt šaubas par sevi, mēs esam ļoti neaizsargāti pret noraidījumu un kritiku, kā arī esam pakļauti iekšējai trauksmei un depresijai. Produktivitāte nekad nevar sniegt dziļu piederības sajūtu, pēc kādas mēs alkstam. Jo vairāk mēs ražojam, jo vairāk apzināmies, ka veiksme un rezultāti nespēj mums dot “mājīguma” izjūtas. Patiesībā mūsu produktivitāte mums atklāj, ka mūs vada bailes.


SVĒTIE RAKSTI

Jo Tava žēlastība stāv man acu priekšā, un es staigāju Tavā patiesībā.

Psalms 26:3


LŪGŠANA

Kungs, Tu mani pazīsti labāk nekā jebkurš cits. Tu esi izpētījis manas domas, pārbaudījis katru manas dzīves daļu un attīrījis manu sirdi. Tikai Tava žēlastība ļauj man būt taisnīgam. Kamēr vien es raudzīšos uz Tevi, es nenomaldīšos. Es vēlos, lai pasaule zinātu, ka esmu Tev ļoti nodevies, godājot Tevi. Tava uzticība mani stiprina. Tavs svētums man atgādina, ka bez Tevis es neesmu nekas. Es tuvojos Tavam tronim ar pateicības dziesmām, sajūsmināts par brīnumainajiem veidiem, kā Tu esi mainījis manu dzīvi. Es pateicos Tev par visu, kas man ir. Paskat, ko Tu manā labā esi izdarījis – mani nekārdina nelietība, un man nav vēlēšanās izklaidēties ar liekulīgiem, viltīgiem cilvēkiem. Veido mani kā vienu no sirdsskaidriem cilvēkiem, lai es nekad nenovirzītos no ticības ceļa. Tavā krāšņajā klātbūtnē esmu atradis savas mājas. Paldies Tev par Tavu mīlestību.


UZDEVUMS

Šodienas darba dienā uzticies Dievam pilnībā, lai tavus darbus vada Dieva mīlestība un lai tavi darbi būtu ne tikai produktīvi, bet arī jēgpilni.


bottom of page