top of page
  • Ģertrūdes draudze

"Mīlestības ceļā" - 256. diena

BRĪVĪBA IR MĒRĶIS


Lai gan ļaunuma spēki, kas skar veselas nācijas un tautas, bieži ir apslēpti, sarežģīti un nenotverami, mēs kā kristieši esam aicināti tos atmaskot un padzīt Mīlošā Dieva Vārdā...

Kamēr valsts drošība ir mūsu galvenā rūpe un valsts pastāvēšana ir svarīgāka par dzīvības saglabāšanu uz šīs planētas, mēs turpinām dzīvot baiļu pārņemtā mājā. Galu galā mums jāizvēlas starp drošību — individuālo, sociālo vai nacionālo — un brīvību.

Brīvība ir patiesais cilvēka mērķis. Dzīve ir patiesa tikai tad, ja tā ir brīva. Pārmērīgas rūpes par drošību mūs sastindzina; tās padara mūs stīvus un galu galā aizved pie nāves. Jo vairāk esam norūpējušies par drošību, jo redzamāks caur dažādiem tēliem kļūst nāves spēks, piemēram, kā pistole pie mūsu gultas, šautene mūsu mājā vai Trident kodolieroču sistēma zemūdenē ostā... Mums jāatrod veids, kā pārvarēt mūsu apsēstību ar nacionālo drošību un dzīvot dzīvi kopā ar cilvēkiem, neatkarīgi no viņu tautības, rases vai reliģijas.


SVĒTIE RAKSTI

Bet tagad visu to atmetiet: dusmas, ātrsirdību, ļaunprātību, zaimus un nekaunīgas runas, kas ir jūsu mutē. Nemelojiet cits citam, novelciet veco cilvēku un viņa darbus. Un apģērbiet jauno cilvēku, kas atjaunojas atziņā par sava radītāja attēlu.

Pāvila vēstule kolosiešiem 3:8-10


LŪGŠANA

Kungs, palīdzi man nekad neaizmirst, cik uzticīgs Tu esi. Kad mani novirza raizes un šaubas, atgādini man par daudzajām reizēm, kad Tu esi bijis man blakus. Pārbaudījumi un problēmas tik viegli novērš uzmanību no Tevis.

Es atsakos no tiesībām baidīties. Patiesība ir tāda, ka daudzas savas problēmas es nespēju atrisināt – to vari tikai Tu. Viss, ko Tu prasi, ir, lai es Tev uzticos un ticu. Tu nāksi ar atpestīšanas skūpstu un atbrīvosi mani, tāpat kā daudzas reizes iepriekš.

Pašā vētras trakumā es apliecināšu Tavu labestību un neaizmirsīšu, ka Tu esi ar mani. Tavi vārdi apliecināsies dzīvē. Tie neatgriezīsies pie Tevi tukšā. Ikvienu situāciju, kurai bija man jākaitē, Tu vērsīsi man par labu, vienkārši tāpēc, ka Tu mani mīli. Ticība Tavai lielajai mīlestībai pret mani ir nesatricināmas ticības atslēga.


UZDEVUMS

Šodien atver savu sirdi lūgšanai par tiem, kas tevī rada bailes, raizes un šaubas. Ļauj Dieva mīlestībai apskaut sevi un izjūti patiesu brīvību, uzticoties Dievam pilnībā.

bottom of page