top of page
  • Ģertrūdes draudze

"Mīlestības ceļā" - 283. diena

SADRAUDZĒJIES AR SAVĀM SĀPĒM


Es vēlos jums teikt, ka lielākoties mūsu salauztību nevar tā vienkārši paņemt projām. Tā ir šeit. Un visdziļākās sāpes, ko es un tu ciešam, bieži vien ir sāpes, kas paliek ar mums visu mūsu dzīvi. To nevar vienkārši atrisināt, salabot, izbeigt... Ko tad mums iesaka darīt ar šīm sāpēm, ar šo salauztību, ciešanām un mokām, kas nemitīgi rodas mūsu sirdī? Mēs esam aicināti tās pieņemt, sadraudzēties ar tām. Ne vienkārši mēģināt tās aizstumt projām… tām pāriet pāri, tās ignorēt. Nē, mums tās jāpieņem, jāsadraudzējas ar tām un jāpasaka, ka tās ir manas sāpes un es tās uztveru kā veidu, caur kuru Dievs vēlas man parādīt Savu mīlestību.


SVĒTIE RAKSTI

Viņš dziedē salauztas sirdis un remdē ļaužu sāpes. Viņš nosaka zvaigznēm to skaitu un sauc tās visas vārdā. Liels ir mūsu Kungs un varens spēkā, Viņa gudrībai nav mēra.

Psalms 147:3-5


LŪGŠANA

Kungs, Tu esi skaistuma pilnība. Tava godība ir bezgalīga, kvēlojot no Tavas ugunīgās sirds. Kad Tevi satieku, Tu mani pārsteidz… no vienas puses, domāju par to, cik ilgi spēju būt kopā ar Tevi, no otras puses, vēlos būt Tavā klātbūtnē pēc iespējas ilgāk. Es gribu Tevi saskatīt Tavā pilnībā, bez jebkādiem ierobežojumiem, lai ikviena mana šūna izjustu Tavu svētumu. Tu esi mīlestības skaidrās gaismas avots. Pacelies pāri cilvēkiem un izdaiļo mūs, lai mūsu dzīves turpinātu plūst mirdzošā krāšņumā. Parādi Savu žēlastību un laipnību caur mums. Kad mēs Tevi no visas sirds slavējam, lai mūsu ticība izplatās un kļūst redzama it visā, ko darām. Es mīlu Tevi. Tu esi mans prieks un iepriecinājums. Tavs skaistums mani iedvesmo. Es vēlos tam pieskarties - šim mirdzumam, kas apspīd debesis un izgaismo vistumšākās sirdis. Es vēlos Tevi iepazīt tā, kā pazīstu savu tuvāko draugu. Pilnveido mani Savā mīlestībā un nekad neļauj man aiziet projām no Tevis.


UZDEVUMS

Ja tev ir kāds draugs, kurš pēdējā laikā ir noskumis, iepriecini viņu – nopērc viņam konfekšu kastīti un uzlīmē uz tās zīmīti ar uzrakstu “Svētku noskaņojums”! 20 konfektes, 20 dienas oktobrī, kas sākušās svētku noskaņojumā…

bottom of page