top of page
  • Ģertrūdes draudze

"Mīlestības ceļā" 30. diena

IZBAUDI MIRKLI PILNĪBĀ


Noteikti izbaudi mirkli pilnībā. Kungs vienmēr Sevi tev atklāj tur, kur tu esi visvairāk klātesošs. Savās lūgšanās centies Viņam atklāt savas raizes, cīņas un bailes un ļauj Viņam rādīt tev ceļu, kā tu vari Viņam sekot. Pats svarīgākais ir sekot Kungam. Pārējais ir otršķirīgi. Ja tu Viņam seko, tu vari to darīt kā priesteris, kā kalpojošs lajs, kā neprecējies cilvēks vai kā laulātais; bet kas ir izšķiroši – ka Viņš ir visa centrā.


SVĒTIE RAKSTI

Tavas liecības ir mans mūžīgs ieguvums, jo tās ir mans sirdsprieks. Es noskaņoju savu sirdi vienumēr pildīt Tavus likumus līdz galam. Es ienīstu divkosīgos, bet es mīlu Tavus baušļus. Tu esi patvērums un vairogs, es gaidu uz Tavu vārdu.  (Psalmi 119:111114)


LŪGŠANA

Viss, ko Tu man saki, ir kā atklāt svētus, apslēptus dārgakmeņus. Tie padara mani skaistu un noslēpumaini mirdz. Tie ir bagātīgs nodrošinājums, kas var pabarot daudzus. Piepildi manu dzīvi ar prieku atklāt Tavas lolotās patiesības, kas nosaka manas izvēles un apskaidro manus ceļus. 

Tava patiesība ir manas izpratnes avots. Tā ir mana svētā un mūžīgā nodošanās. Esmu apņēmies Tev paklausīt, pilnīgi un vienmēr. Māci man, kā Tevi iepriecināt vēl vairāk, jo esmu sapratis, ka sekot Tev ir neizsmeļamas laimes avots.

Stiprini manu iekšējo cilvēku ar Tava Vārda apsolījumiem. Pacel mani un ieskauj Savā nebeidzamajā mīlestībā. Tu esi mana klusās nošķirtības vieta. Ik reizi, kad pārdomāju šos patiesības dārgakmeņus, jūtos iedrošināts. Turi mani cieši klāt, lai es varu piedzīvot katru manas dzīves mirkli ar Tevi.


DIENAS UZDEVUMS

Šodien pavadi vienu apzināti nesteidzīgu mirkli, darot kaut ko, kas tev patīk un iepriecina tevi. Pagatavo tasi savas mīļākās tējas un izbaudi to nesteidzīgi, ļauj sev mierīgi lūkoties pa logu vēja šūpotos zaros vai uzvelc savas vismīļākās drēbes, pat ja tam tieši šodien nav piemērota iemesla. Izbaudi šo brīdi un nesteidzini, nedzen sevi ārā no tā, esi klātesošs. Ieaicini Dievu savā īpašajā iepriecinājumā.

Comments


bottom of page