top of page
  • Ģertrūdes draudze

"Mīlestības ceļā" - 311. diena

VĀJO SADRAUDZĪBA


Bailes, kauns un vaina bieži liek mums nokļūt izolācijā un traucē aptvert, ka mūsu nepilnības, lai arī kādas tās būtu, var kļūt par ceļu uz ciešu un dziedinošu sadraudzību, caur kuru iepazīstam viens otru kā cilvēkus.

Galu galā, mums visiem ir viena kopīga kaite – mirstīgums. Mūsu individuālās, fiziskās, emocionālās vai garīgās nepilnības ir šīs slimības simptomi. Tikai tad, ja lietojam šos nepilnības simptomus, lai veidotu sadraudzību vājo un sirgstošo starpā, var dzimt cerība. Tikai atzīstot savu salauztību, var tikt apliecināts un tapt redzams mūžīgās dzīvības patiesais spēks.


SVĒTIE RAKSTI

Upuri, kas patīk Dievam, ir satriekts gars; salauztu un sagrauztu sirdi Tu, Dievs, nenoraidīsi.

Psalmi 51:19


LŪGŠANA

Kungs, piepildi mani ar Savu spēku. Kopā mēs pārvarēsim augstākos mūrus un kalnu grēdas. Es nebūšu vairs baiļu gūstā, mani vadīs drosme, jo kopā ar Tevi esmu stiprāks par lauvu. Es pieredzēju Tavu spēku, kad izglābi mani no ienaidnieku vidus, un tagad zinu, ka nekas nespēs apturēt Tavu mīlestību. Tā ir spēcīga kā kvēlojošu ogļu straume, ko citi ūdeņi nespēj apslāpēt. Dzīve bez Tevis ir iztukšojoša. Tava klātbūtne mani stiprina. Tava uzvara izdzēš katru manu grēku un vairo prieku. Kopā mēs varam smieties naidniekiem tieši sejā. Es uzticēšos Tev mūžam un gavilēšu par Taviem darbiem un to, ko vēl paveiksi.


UZDEVUMS

Atsauc atmiņā pēdējo reizi, kad pieļāvi kļūdu darbā vai attiecībās. Kā apkārtējie reaģēja? Kā reaģēji tu? Kā tu gribētu, lai viņi būtu reaģējuši? Tieši tā rīkojies nākamo reizi, kad kļūdīties gadīsies kādam citam tev līdzās.


bottom of page