top of page
  • Ģertrūdes draudze

"Mīlestības ceļā" - 303. diena

PĀRVĒRTIET SAVAS SKUMJAS DEJĀ


Es apzinos, cik dziļi mūs skar mūsu vecāku nāve. Mēs pēkšņi apjaušam, ka ir pārrautas kādas no vispersoniskākajām saitēm, un esam aicināti ļaut mūsu vecākiem aiziet no mums un viņu vietas vēsturē.

Un joprojām es arī uzskatu, ka prombūtne var mūs aizvest pie jaunas klātbūtnes. Pēdējā laikā esmu atklājis mieru Jēzus vārdos: “Jums ir labāk, ka es aizeju. Ja es neaizeju, Aizstāvis pie jums nenāks, bet, ja es aizeju, es viņu sūtīšu pie jums.” Jēzus aiziešana nozīmēja, ka Viņš kļūs daudz personiski klātesošāks mums, ka Viņš vienosies ar mums jaunā veidā. Viņa nāves dēļ mēs varam teikt: “Nevis es, bet Kristus dzīvo manī”. Man ir sajūta, ka tas ir ne tikai patiesi sacīts par Jēzu, bet ar un caur Jēzu par visiem cilvēkiem, kas mūs atstāj. Viņu prombūtnē mēs varam attīstīt jaunu personiskumu un augt. Mēs pat varam kļūt viņiem līdzīgāki un piepildīt viņu dzīves misiju līdz pat dienai, kad mums arī būs jādodas prom un mūsu gars varēs palikt ar tiem, kurus mīlam. Šādā veidā sēras var lēnām pārvērsties priekā un skumjas - atdzimšanā.


SVĒTIE RAKSTI

Patiesi, patiesi es jums saku: jūs raudāsiet un sērosiet, bet pasaule priecāsies; jūs bēdāsieties, bet jūsu bēdas pārtaps priekā.

Jāņa evaņģēlijs 16:20


LŪGŠANA

Es izvēlos ticēt! Kungs, piepildi mani ar Savu pilnīgo mīlestību, kas aizslauka prom visas bailes. Atgādini par Tavu uzticamību iepriekš un slavas pilno nākotni, kas gaidāma. Iemāci man uztvert pasauli ar Taviem nesatricināmiem apsolījumiem un pakļaut ikkatru manu domu Tavai patiesībai. Nekas nevar pārņemt mani, kad es klausos Tevī.

Es izvēlos ticību un izraidu bailes no manas sirds. Es izvēlos meklēt Tevi pirms jebkā cita un turēt Tevi savā fokusā. Tu esi labs. Tu esi uzticams un nekad nepievil. Tu esi viss, ko man vajag – atbilde uz ikvienu jautājumu un katru pārbaudījumu. Dievs, kurš sniedz vairāk nekā pietiekami, Tu sajūsmini, daloties ar Tava nama pārpilnību.

Kad es eju cauri ugunij, Tu māci man dejot liesmās. Tu māci man prieka skaņas, smejoties par maniem ienaidniekiem. Pat manu pretinieku vidū mans kauss plūst pāri. Ar paceltām rokām un priecīgu sirdi es izvēlos Tevi, un Tu esi vairāk, nekā man nepieciešams. Tu esi Dievs brīnumdarītājs, kurš sola man uzvaru!


UZDEVUMS

Pēc dievkalpojuma turpini svinēt svētdienu – dodies pie dabas, uz kādu muzeju vai vienkārši pasēdi ar draugiem parkā vai kafejnīcā un izbaudi, cik Dievs ir labs, un pasakies Jēzum par Viņa klātbūtni.


bottom of page