top of page
  • Ģertrūdes draudze

"Mīlestības ceļā" - 339. diena

SKATĪTIES UZ PRIEKŠU, ATSKATOTIES ATPAKAĻ


Adventes gaidīšana balstās Dieva iemiesošanās notikumā. Jo vairāk es saskaros ar to, kas notika pagātnē, jo vairāk es saskaros ar to, kas ir gaidāms. Evaņģēlijs man ne tikai atgādina to, kas notika, bet arī to, kas notiks. Pārdomās par Kristus pirmo atnākšanu es varu atklāt Viņa otrās atnākšanas pazīmes. Meditējot un atskatoties atpakaļ, es varu skatīties uz priekšu cerībā. Ar pārdomu palīdzību es varu paredzēt; saglabājot piemiņu par Kristus dzimšanu, es varu virzīties uz Viņa valstības piepildījumu. Mani pārsteidz fakts, ka pravieši, runājot par Izraēla nākotni, vienmēr atgādināja savai tautai par Dieva lielajiem darbiem pagātnē. Viņi varēja skatīties uz priekšu ar pārliecību, jo viņi ar bijību varēja skatīties atpakaļ uz Dieva lielajiem darbiem.


SVĒTIE RAKSTI

Bet pie Tevis es palieku vienmēr, Tu mani turi pie manas labās rokas, Tu mani vadi pēc sava prāta un beidzot mani uzņemsi godībā. Kad Tu esi mans, tad man nevajag ne debess, ne zemes! Jebšu man arī pamirtu miesa un sirds, taču Tu, Dievs, esi mans patvērums un mana daļa mūžīgi!

Psalms 73:23-26


LŪGŠANA

Dievs, Tava mīlestība manī visu laiku uztur cerību. Mans mērķis ir vērtēt visu no “glāze ir pa pusei pilna” skatu punkta, vienmēr ticot labākajam. Tu esi ar mani un priekš manis, un Tu man esi sagatavojis vislabāko nākotni. Es sagaidu visu Tavu solījumu piepildījumu manā dzīvē, jo Tu esi uzticams. Pat tad, kad ir grūti un man ir kārdinājums padoties, cerība ir kā degviela, kas mani virza uz priekšu. Tā vietā, lai sūdzētos, palīdzi man atrast lietas, par kurām priecāties. Palīdzi man koncentrēties uz Tevi. Ar Tavu žēlastību es uzvarēšu ikvienā cīņā. Es ticu, ka labestība un žēlastība mani pavada katru manas dzīves dienu. Es saņemu miera, veselības, nodrošinājuma un pārpilnības svētības. Attiecības manā dzīvē kļūst arvien patīkamākas ar katru dienu, jo Tu tās svēti. Gudrība mani vada, Tava klātbūtne aizsargā, un ticība man dod stabilu pamatu. Es nevaru sagaidīt, kad atklāšu tās lieliskās lietas, ko Tu man esi sagatavojis šodienai!


UZDEVUMS

Noklausies “The Porter’s Gate Worship Project” izpildīto dziesmu “Nebaidies ne no kā” (“Nothing to Fear”) un atver savu sirdi apsolījumam “Nebīsties, jo Es esmu ar tevi!” (Jesajas 43:5). Dziesmu vari noklausīties YouTube tīmekļa vietnē: https://www.youtube.com/watch?v=9cDyS5hWmHM&ab_channel=AudreyAssadbottom of page