top of page
  • Ģertrūdes draudze

"Mīlestības ceļā" - 346. diena

ATSEGT DĀVANAS


Ikvienam, kuram ļauju pieskarties manā vājumā un palīdzēt būt uzticīgam manā ceļojumā uz Dieva mājokli, ir jāapzinās, ka viņam vai viņai ir kāda dāvana, kas bijusi apslēpta ļoti ilgu laiku. Lai saņemtu palīdzību, atbalstu, vadību, mīlestību un rūpes, saņemšana varētu būt lielāks aicinājums, nekā sniegt šīs lietas, jo saņemot es atsedzu dāvanu tās devējiem un jaunu dzīvi, kuru mēs kopā uzsākam.


SVĒTIE RAKSTI

Ir dažādas dāvanas, bet tas pats Gars. Ir dažādas kalpošanas, bet tas pats Kungs. Ir dažādas spēka izpausmes, bet tas pats Dievs, kas visu visā rosina.

1. vēstule korintiešiem 12:4-6


LŪGŠANA

Kungs, mana sirds skumst par tiem, kas sacēlušies pret mani. Neesmu darījis neko nepareizu, tomēr viņi mani nepatiesi apsūdz un baumo man aiz muguras. Viņi aptraipa manu vārdu un plosa mani gabalos ar saviem meliem. Esi mans tiesnesis un izmeklē manu sirdi! Esmu apklāts ar šo netaisnību un lūdzu par viņiem kā par savu ģimeni. Bet patiesībā esmu pārslogots un man esi nepieciešams Tu.

Paslēp mani aiz sava vairoga. Celies augšā, manu Pestītāj, mans varenais Dievs! Attaisno mani! Tad es pacelšu savu galvu, lai redzētu to, par ko vienmēr esmu zinājis savā sirdī – Tu esi bijis šeit visu laiku. Tev nav bijis nodoma atteikties no manis.

Kad pēc mana lūguma Tu parādi savu spēku, bailes pārvēršas nekad neizmērojamā priekā. Tu zini kā es jūtos – man nav iespēju palikt tajā. Es atradīšu lielāko pūli un pastāstīšu tam par Taviem darbiem manā labā. Kad es pielūdzu Tevi svētnīcā kopā ar maniem tuvākajiem draugiem, mēs dziedāsim skaļi, svinot Tevis paveikto. Tu nekad neliec man vilties!


UZDEVUMS

Paņem papīra lapu un uzraksti vismaz desmit lietas, par kurām vari šodien pateikties Dievam.

bottom of page