top of page
  • Ģertrūdes draudze

"Mīlestības ceļā" - 350. diena

BRĪVI MĪLESTĪBAI


Lielā mērā došanai un saņemšanai ir vardarbīgs raksturs, jo devēji un saņēmēji rīkojas savu vajadzību rosināti, nevis uzticības dēļ. Tas, kas izskatās pēc dāsnuma, patiesībā ir manipulācija, un, kas izskatās pēc mīlestības, patiesībā ir sauciens pēc palīdzības. Kad tu apzinies sevi kā patiesi mīlētu, tu spēsi dot atbilstoši citu spējai saņemt un tu spēsi saņemt attiecībā citu spējai dot. Tu būsi pateicīgs par doto bez pieķeršanās tam, un būsi priecīgs par to, ko vari dot bez lielīšanās. Tu būsi brīvs cilvēks, kurš spēj brīvi mīlēt.


SVĒTIE RAKSTI

Viņš arī izredzēja mūs Kristū pirms pasaules radīšanas, lai mēs būtu svēti un viņa priekšā nevainojami mīlestībā.

Vēstule efeziešiem 1:4


LŪGŠANA

Neviens neiejaucas tā, kā Tu to dari, Kungs! Tava iejaukšanās ir unikāla. Tu ne tikai pasargā mūs no likstām, bet izmanto to, kas varētu mūs iznīcināt, lai padarītu mūs stiprākus un mācītu Tavu uzticību. Kad es tikai iedomājos, ka zinu Tavus ceļus, Tu mani pārsteidz ar savu bezgalīgo spēku un neierobežoto autoritāti.

Izlej Tavas klātbūtnes slavu pār tautām, atbildot uz ilgām pēc patiesas brīvības, un tās vairs nekad nebūs tādas pašas. Pat to līderi būs pārsteigti par pārsteidzošo veidu, kā Tu atbildi uz lūgšanām. Nākamās paaudzes lasīs liecības par Tavu uzticamību un slavēs Tevi.

Mūsu likteņi ir ieausti debesīs – ikviens no Taviem bērniem ir apveltīts ar retām un dārgām īpašībām. Neviens nav atstāts ārpusē. Kungs, es lūdzu par tiem, kuri vēl nav atklājuši apslēptos dārgumus, kas raksturo dzīvi ar Tevi. Atbrīvo tos no šaubu un neticības važām – ļauj viņiem uzzināt neizmērojamo prieku, piedzīvojot Tevi!


UZDEVUMS

Svini piektdienu, apmeklējot šodien Ģertrūdi, kur plkst. 18.30 notiks Tezē lūgšanu vakars. Izbaudi Dieva klātbūtni un apceri Viņa prieku par tevi mierpilnos dziedājumos.

bottom of page