top of page
  • Ģertrūdes draudze

"Mīlestības ceļā" - 351. diena

DIEVIŠĶAIS CERĪBAS VĀRDS


Mazais Betlēmes bērns, nepazīstamais jaunais vīrietis no Nācaretes, nepieņemtais sludinātājs, kailais vīrs krustā, Viņš lūdz man pievērst vislielāko uzmanību. Mūsu pestīšanas darbs notiek pasaulē, kas turpina kliegt un pārņemt mūs ar savām prasībām un solījumiem. Bet īstenais apsolījums ir apslēpts dzinumā, kas izaug no celma, dzinumā, kuru gandrīz neviens nepamana.

Es atceros, kā skatījos filmu par cilvēku izmisumu un postu, kuru izraisīja Hirosimas atombumba. Starp visām šausmu un izmisuma ainām parādījās attēls, kurā kāds vīrietis rāmi rakstīja kādu vārdu kaligrāfiskā rakstā. Visa viņa uzmanība bija vērsta uz šī vārda rakstīšanu. Šis tēls padarīja šo šausminošo filmu par cerības piepildītu filmu. Vai tad ne to dara Dievs – raksta dievišķo cerības vārdu mūsu tumšās pasaules vidū?


SVĒTIE RAKSTI

Ticība ir cerības pamatā, tā pārliecina par neredzamām lietām.

Vēstule ebrejiem 11:1


LŪGŠANA

Skaistuma dziļums ir lielāks, nekā mēs varam redzēt. Tā elegance un šarms izriet no tiem, kas ir piepildīti ar svēto degsmi. To zina tie, kurus tā skar, sajūt visi, kas tam tuvojas. Tas ir skaistums, kādu es vēlos - tāds, kas izstaro būtību, kas esi Tu.

Kungs, es atdodu Tev īslaicīgās vēlmes pēc parastām lietām. Es vēlos dzīvot savu dzīvi uz Tavas lielās mīlestības spārniem. Dzīvojot svētā apcerē un dziļā priekā, ko izjūt arī tie, kas ir man apkārt. Izlej Savu labestību pār manu dzīvi - lai tā pārplūst pāri krastiem un pārpludina manu dvēseli. Lai es nekad neķeros pie sīkumiem, bet vienmēr satveru patiesības dārgumus.

Tava žēlastība un mīlestība ir lieliski veidojusi mani. Žēlastība, kas sniedzas augstāk par visaugstāko debesjumu. Mīlestība, kas lielāka par debesu krāšņumu. Kopā ar Tevi uzplaukst skarbākais tuksnesis, un viscietākās sirdis kļūst lokanas. Pieskaries man, un es skriešu ar Tevi mūžīgi!


UZDEVUMS

Velti šo sestdienu, lai klusumā apcerētu visas reizes, kad Dievs ir piepildījis Tavas cerības un sniedzis Tev kausu ar Viņa žēlastībām, kas plūst pāri malām.

bottom of page