top of page
  • Ģertrūdes draudze

"Mīlestības ceļā" - 356. diena

UZTICIES SAVAM AICINĀJUMAM


Tev ir jāsāk uzticēties savam unikālajam aicinājumam un jāļauj tam iesakņoties dziļāk un spēcīgāk sevī, lai tas var uzplaukt tavā kopienā. Palūkojies uz māksliniekiem Rembrantu un van Gogu. Viņi uzticējās savam aicinājumam un neļāva nevienam sevi novirzīt no ceļa. Ar patiesu holandiešu stūrgalvību viņi sekoja savam aicinājumam no tā mirkļa, kurā to atpazina. Viņi nemēģināja sevi mainīt, lai izpatiktu saviem draugiem vai ienaidniekiem. Abi noslēdza savu dzīvi nabadzībā, bet atstāja cilvēcei dāvanas, kas spēj dziedināt prātus un sirdis daudzās cilvēku paaudzēs. Domā par šiem diviem vīriem un uzticies, ka arī tev ir unikāls aicinājums, ko ir vērts satvert un uzticīgi izdzīvot.


SVĒTIE RAKSTI

Neviens lai tevi nenicina tavas jaunības dēļ, topi paraugs ticīgajiem savos vārdos, dzīvē, mīlestībā, ticībā, šķīstībā. Līdz manai atnākšanai pievērsies lasīšanai, uzmundrināšanai un mācīšanai. Neesi nevērīgs pret dāvanu, ko esi saņēmis ar pravietojumu brīdī, kad presbiteri tev uzlika rokas. Par to rūpējies, tam visam nododies, lai tavas pūles būtu redzamas visiem. Esi apzinīgs pret sevi un mācību, pie tā paliec, jo, tā darīdams, tu izglābsi gan sevi, gan savus klausītājus

1. Vēstule Timotejam 4:12-16


LŪGŠANA

Dievs, paldies, ka Tu ikvienā savā bērnā esi ierakstījis kādu aicinājumu, caur kuru Tu vari pagodināt sevi – vai tā būtu māksla, vai sludināšana, kalpošana, vai nostāšanās līdzās kādam ikdienā. Tik dažādos veidos mēs varam kalpot Tev un citiem, svētīt citus ar Tevis piešķirtām dāvanām. Tomēr arī tik viegli ir nomaldīties un pazaudēt, vai iemainīt šo aicinājumu pret kaut ko citu. Paldies par tiem cilvēkiem mūsu vidū, kuri demonstrē neviltotu nodošanos savam dzīves aicinājumam, lai ko tas prasītu, un paliek uzticami tam, neļaujot pasaulei viņus izmainīt vai atņemt aicinājumu! Palīdzi ieraudzīt manu aicinājumu un drosmīgi to izdzīvot! Iededz manī Savu Svētu Garu, lai varu aizrautīgi mīlestībā nodoties šim aicinājumam, neļaujot sevi izšaubīt vai novērst no ceļa. Lai mana dzīve nav pasaules steigas, lietderības vai vērtību diktēta, bet gan Tevis veidots mākslas darbs, kas vēl top, man paliekot uzticīgam Tavam aicinājumam.

UZDEVUMS

Turpini pārdomāt savu aicinājumu.

Vai ir kādas lietas, vai cilvēki, kas tevi ir mēģinājuši novirzīt no tava ceļa? Varbūt tev ir kādas bailes, vai citas emocijas vai pārliecības, kas attur no rīcības?

Uztici to Dievam lūgšanā!


bottom of page