top of page
  • Ģertrūdes draudze

"Mīlestības ceļā" 54. diena

DZIMŠANAS DIENAS


Dzimšanas dienas ir jāsvin! Es domāju, ka ir svarīgāk labi nosvinēt dzimšanas dienu nekā, piemēram, nokārtotu eksāmenu, paaugstinājumu darbā vai kādu citu uzvaru. Tas ir tādēļ, ka svinēt dzimšanas dienu nozīmē kādam pateikt: “Paldies, ka tu esi.” Svinēt dzimšanas dienu nozīmē svinēt dzīvību un būt priecīgam par to. Dzimšanas dienās mēs nemēdzam teikt: “Paldies par visu, ko paveici”. Tā vietā mēs sakām: “Paldies, ka piedzimi un esi starp mums!”

Dzimšanas dienās mēs svinam šo tagadnes momentu. Mēs nežēlojamies, kas noticis pagātnē. Tāpat arī mēs nespekulējam par to, ko sagaida nākotne. Tā vietā mēs iepriecinām otru un sakām: “Mēs tevi mīlam!”


SVĒTIE RAKSTI

Kungs licis tam notikt, mūsu acīm tas liekas brīnums. Šī ir diena, ko Kungs devis,

gavilējiet un līksmojiet šodien!

Psalmi 118:23-24


LŪGŠANA

Dievs, Tu esi mani radījis, un Tu par mani priecājies. Tu svinēji manu dzimšanas dienu, kad es ienācu pasaulē - māci arī man būt priecīgam par sevi un svinēt to, ka es esmu. 

Māci mani svinēt arī citu cilvēku dzīves. Dod man spēku un drosmi būt godīgam un saviem tuvākajiem regulāri pateikt: “Paldies, ka tu esi, un es tevi mīlu par to!”


DIENAS UZDEVUMS

Izvēlies šodien vienu no saviem tuvākajiem cilvēkiem, ieskaties viņam acīs un pasaki: “Paldies, ka tu esi. Es tevi mīlu vienkārši tādēļ, ka tu esi! Paldies tev par to!”


Comments


bottom of page