top of page
  • Ģertrūdes draudze

"Mīlestības ceļā" 72. diena

JŪSU SIRDIS BŪS PRIEKA PILNAS


Kaut arī pacietība ir gaidu māte, tomēr pašas gaidas arī ir tās, kas ienes jaunu prieku mūsu dzīvēs. Jēzus mūs ir aicinājis ne vien ieskatīties savās sāpēs, bet redzēt arī pāri tām. “Arī jums tagad ir skumjas. Bet Es jūs atkal redzēšu; tad jūsu sirds priecāsies, un neviens šo prieku jums neatņems.” (Jāņa ev. 16:22) Vīrietis vai sieviete, kurai nav cerības uz nākotni, nevar šo dzīvi dzīvot priecīgā radošumā tagadnē. Tas ir gaidu paradokss, ka tieši tie, kas tic rītdienai, spēj daudz labāk nodzīvot šodienu, tāpat kā tie, kuri spēj sagaidīt prieku arī cauri skumjām lietām, var atklāt jaunas dzīves noslēpumu pašā centrā vecajai. Tieši tāpat tie, kuri spēj uzticēties Kunga atkalnākšanai, var Viņu atklāt un piedzīvot jau šodien.


SVĒTIE RAKSTI

Piemini mani, Kungs, pēc Sava labā prāta uz Savu tautu un nāc pie manis ar Savu palīdzību, ka redzam labumu parādāmies Tavos izredzētajos, ka priecājamies par Tavu ļaužu prieku un lepojamies ar savu piederību pie Tavas izredzētās tautas! (Psalms 106:4-5)


LŪGŠANA

Kungs, tik ļoti vēlos dzīvot Tavā tuvumā, Tevi apbrīnojot, lai manas lūgšanas nestu Tev iepriecinājumu. Būt kopā ar Tevi katras dienas katrā mirklī ir lielākā privilēģija, ko varu iedomāties. Tās ir arī manas ilgas! Palīdzi, ka manas dziļākās un tuvākās attiecības ar Tevi, kur esmu patiess un prieka un mīlestības piepildīts, var atspoguļoties tajā, ko saku un daru. 


DIENAS UZDEVUMS

Izvēlies kādu cilvēku, kurš Tavā dzīvē ir dots un kuru Tu vari šodien iepriecināt. Skaties pēc iespējām - varbūt uzdāvini ziedu vai šokolādi, varbūt aizsūti īsziņu ar laipniem un ceļošiem vārdiem, varbūt vari satikt kādu, kuram esi svarīgs, un veltīt savu laiku. 

Lūdz Dievu, pirms to dari, lai Viņš vairo prieku jūsu starpā. 

Comments


bottom of page