top of page
  • Ģertrūdes draudze

"Mīlestības ceļā" 74. diena

ATRODI SAVU PAŠA CEĻU PIE MĪLESTĪBAS


Katru reizi, kad tu izbrīvē laiku Dievam, tu notīri mazliet no Viņa lejupnākšanas ceļa un pats ieraugi, kur tu vari likt savus soļus ceļā uz mīlestību. Nekā satriecoša vai sensacionāla. Tas var būt gluži vienkārši kaut kas, ko tu saki, ko tu lasi, ar ko tu runā, kurp dodies brīvā pēcpusdienā vai kā izturies pret sevi un apkārtējiem cilvēkiem. Brīnišķīgi ir tas, ka pirmais solis nekļūdīgi padara otro vieglāku. Tu sāc atklāt, ka mīlestība dzemdina mīlestību, un soli pa solim tu virzies uz priekšu ceļā pie Dieva. Pakāpeniski tu nomet savus maldīgos priekšstatus par mīlestību; tu ieraugi, ka “mīlestībā nav vietas bailēm”, un tu jūti, kā arvien dziļāk un dziļāk nonāc ceļā, ko Jēzus gājis pirms tevis.


LŪGŠANA

Dievs, Tu esi mans Gādātājs. Viss, kas man ir vajadzīgs, nāk no Tevis, mana nebeidzamo svētību avota. Kad es meklēšu Tevi vispirms, Tu dāvināsi man vairāk, nekā man vajadzīgs; Tu piepildīsi manas sirds vēlmes.

Tu mīli mani un vēli man tikai to labāko. Tavs nodoms ir likt man zelt un dot man cerības pilnu nākotni.  Trūkums ir lāsts, ko es nepieņemšu. Dod man gudrību un spēku radīt bagātību, lai man piederētu vairāk kā pietiekami, ar ko būt par svētību citiem.  Māci man lietas, kuras es iepriekš neesmu zinājis. Atver labvēlības durvis, kas ieved mani dievišķās iespējās. Svētī manu roku darbu. 

Tu esi veidojis mani godības pilnai dzīvei, kas ir brīva no stresa un raizēm.  Tu vēlies, lai esmu vesels un mana miesa zeļ un plaukst tāpat kā mana dvēsele. Tāpēc es neraizēšos par rītdienu. Es uzticēšos Tev, manam Ganam, kas mani ved uz priekšu. Tu esi man devis skaistu mantojumu.


SVĒTIE RAKSTI

Mīlestībā nav baiļu, jo pilnīga mīlestība aizdzen bailes; bailēs ir mokas un bailīgais nav pilnīgs mīlestībā. (Jāņa 1. vēstule 4:18)


DIENAS UZDEVUMS

Uzraksti uz lapas, no kā tu baidies (piemēram, “Es baidos no kara”, “Es baidos no slimības”, “Es baidos no vientulības” u. tml.). Tad piemeklē Bībeles Rakstu vietu, ko Dievs par to saka, un uzraksti zem savām bailēm. Atrasto Bībeles pantu vari aizsūtīt arī kādam draugam (vislabāk bez konteksta).

Comments


bottom of page