top of page
  • Ģertrūdes draudze

"Mīlestības ceļā" piedzīvotais

Esam ļoti priecīgi un pateicīgi Dievam par pirmajiem aizvadītajiem soļiem projektā #MīlestībasCeļā! Paldies par jūsu atsauksmēm, piedzīvoto, ar ko dalījāties! Šajā priekā dalāmies tālāk, lai kopā redzētu, sajustu, cik liela ir Dieva Žēlastība, cik lieli Viņa darbi mūsu dzīvē un ceļos! Ja arī Tu sajūti iedrošinājumu līdzdalīt, kādi ir bijuši Tavi pirmie soļi "Mīlestības ceļā", tad ļoti priecāsimies, ja uzrakstīsi! Atsauksmes gaidām e-pastā milestibascela@gertrude.lv

Lai svētīts skaistākā ceļa turpinājums!"Ak, Dievs, kā Tu man pietrūksti!"


Dievs man caur “Mīlestības ceļā” projektu palīdzēja atgriezties pie kā ļoti būtiska, kas man ir bijis ļoti, ļoti svarīgs. Ar Dieva palīgu es šeit esmu un piedalos. Man iet čābīgi ar pašdisciplīnām, bet te ir redzams, ka ar to, ko Dievs liek sirdī, ir ļoti svētīgi un piepildoši pašdisciplinēties un bieži vien iziet no komforta zonām. Tas man pamazām ar Dieva palīgu. “Ak, Dievs, kā Tu man pietrūksti!”Šie vārdi man nāca dabiski pāri lūpām 1. janvāra lūgšanā, kad sapratu, sajutu, ka šī ir Dieva žēlastībā svētīta mūsu sastapšanās, bez starpniekiem, sirds mierināta, dziedinoša, piepildīta, kad Dievs ir tik tuvu.


***


"...Kristus Savā bezgalīgi maigajā mīlestībā ir tik klātesošs."


Šī ir neaptverama žēlastība iet šajā ceļā. Savā ģimenē mēs piedzimstam, lai saņemtu mīlestību, rūpes, tad pieaugam, lai atdalītos no saviem vecākiem un sāktu dzīvot savu dzīvi. Bet Dieva ģimenē mēs piedzimstam, saņemam mīlestību, rūpes un ar katru brīdi vairāk tuvojamies Dievam, savam Tēvam, lai kļūtu arvien ciešāki savās attiecībās. Paldies, ka vadāt mūs šajā ceļā. Tas ir neaptverami, kā Kristus Savā bezgalīgi maigajā mīlestībā ir tik klātesošs. Šis projekts māca norimt un klausīties Dievā, māca atrasties Viņa klātbūtnē un sadzirdēt, ko Viņš saka. Man pašai tik ļoti negribas citiem uzbāzties, tomēr skaidri sajutu pamudinājumu dalīties ar kādiem cilvēkiem. Šobrīd esmu saņēmusi ziņas no vairākiem cilvēkiem, cik ļoti tas viņus ir uzrunājis apstāties, norimt, ieklausīties un ieraudzīt svētības savās dzīvēs. Man pašai ir ļoti grūti norimt un klausīties, šis projekts man to arvien māca.


***


"... tas ir kā svaiga ūdens malks dvēselei."


Jau pēc pirmās iepazīšanās nedēļas ar šo projektu gribējās rakstīt, cik tas ir fantastiski, ļoti uzrunājoši un sirdi aizskaroši ik dienu. Katras dienas lasījums ir apstāšanās, tas ir kā svaiga ūdens malks dvēselei, kas ļauj dziļāk piedzīvot attiecības ar Dievu. Kā var tik trāpīgi un nesamāksloti runāt par tieši man aktuālo, sasāpējušo, priekpilno un pārdomājamo? Tas ir arī ritms, kas palīdzējis "disciplinēt" lūgšanu un garīgu pārdomu dzīvi.

bottom of page