top of page
  • Ģertrūdes draudze

Programma "Mīlestība ir izvēle"

No 24. janvāra līdz 29. maijam, katru trešdienu plkst. 18.30 notiks 19 tikšanās reizes programmā "Mīlestība ir izvēle". Tikšanās reizes notiks klātienē Rīgas Vecās Svētās Ģertrūdes draudzes telpās. Pieteikšanās anketa ŠEIT.


Programma paredzēta cilvēkiem, kuriem ir attiecību atkarība – līdzatkarība. Plašākā nozīmē to var definēt kā atkarību no cilvēkiem, lietām vai uzvedības. Tie ir maldīgi centieni kontrolēt iekšējās izjūtas, kontrolējot cilvēkus, lietas un notikumus ārpusē. Līdzatkarības izraisītāji - neapmierinātas emocionālās vajadzības, zaudēta bērnība un nepārvarama tieksme savest kārtībā disfunkcionālu ģimeni.

Līdzatkarības atbalsta grupas tikšanās laikā tiks izmanoti divpadsmit soļu programmas "Mīlestība ir izvēle" materiāli. Tiks piedāvātas mākslas terapijas metodes. Divpadsmit soļi ir programmas sirds. Tajos cilvēkiem māca kā dzīvot mierīgi, pilnvērtīgi. Atbalsta grupā tēmu loku nosaka solis, un katram ir iespēja izteikties par konkrēto soli, kas ir dienas tēmā. Tikšanās laikā grupas dalībnieki apgūst soļus un iemācās izprast, ko tie nozīmē sev un citiem cilvēkiem.


Programmu vadīs Agija Bogdanova un Artūrs Bogdanovs.


Agija Bogdanova ir geštaltterapeite, psihoterapijas speciālists, studējusi Rīgas Geštalta institūtā un ieguvusi maģistra grādu Rīgas Stradiņa universitātē, programmā mākslas terapija. Agijai ir sava privātprakse un Studija. Vairāk kā divdesmit gadus Agijai ir pieredze vadīt dažādas atbalsta grupas.


Artūrs Bogdanovs ir mācītājs Mālpils, Nītaures un Zaubes evaņģēliski luteriskajās draudzēs,  studē Lutera Akadēmijā, kā arī iedziļinājies psiholoģijā, biznesa un personāla vadībā, studējot RPIVA un RISEBA. Artūrs, piedaloties programmā „Mīlestība ir izvēle”, ir piedzīvojis Dieva dziedinošo spēku un žēlastību. 


Dalība atbalsta grupā par ziedojumiem.

Comentários


bottom of page