top of page
  • Ģertrūdes draudze

Sākusies pieteikšanās Alfa kursa rudens sezonai

Šis ir laiks, kad jautājumu ir vairāk nekā atbilžu. Iespējams, arī Tev šis citādais laiks un apstākļi, kādos dzīvojam, joprojām ir likuši uzdot lielākus jautājumus nekā citkārt. Nereti tie ir jautājumi, par kuriem ne vienmēr jūtamies ērti runāt. Dažkārt vienkārši trūkst cilvēku, kuriem patiesi uzticēties. Ko iesākt ar bailēm? Kur atrast mieru? Kāpēc pasaulē ir slimības un cilvēki mirst? Vai šai dzīvei ir turpinājums? Vai Dievs ir? Un kas Viņš ir? Vai Dievs par mani nav aizmirsis?


Par šiem un daudziem citiem jautājumiem runāsim Alfa kursā. Ir vērts iepauzēt Netflix un izbrīvēt brīdi otrdienas vakarā, lai ieskatītos sevī un sastaptos ar saviem lielākajiem jautājumiem.


Alfa kursa jaunā sezona sāksies 21. septembrī. Nodarbību norises forma - tiešsaiste. Taču dalībniekiem tiek piedāvāta iespēja sekot tiešsaistes lekcijām un piedalīties klātienes grupiņas diskusijās, arī atrodoties Rīgas Vecās Sv. Ģertrūdes baznīcas telpās. Klātienes dalībā var pieteikties personas, kuras var uzrādīt Covid-19 sertifikātu, kas apliecina, ka ir pabeigts pilns vakcinācijas kurss pret Covid-19, vai uzrādīt Covid-19 testu, kas ir negatīvs un veikts pēdējo 48 stundu laikā pirms konkrētās Alfas nodarbības.


Plašāka informācija, Alfas pieredzes stāsti un pieteikšanās ŠEIT.Commentaires


bottom of page