top of page
  • Ģertrūdes draudze

Tuvojas pirmslaulību kurss

Laulību sagatavošanas kurss paredzēts pāriem, kas tuvākajā vai tālākā laikā domā par laulībām un vēlas, lai viņu kopīgi uzsāktais ceļš turpinātos pēc iespējas ilgāk un laimīgāk. Pavadot kopā piecus trešdienu vakarus romantiskā un saviesīgā atmosfērā, pāri var gūt zināšanas un praktiskus ieteikumus, kas palīdz veidot harmonisku ģimeni nākotnē.


Katrā tikšanās reizē pārim ir iespēja pārrunāt kādu no nozīmīgiem jautājumiem - kā atpazīt un izmantot jūsu atšķirības, kā risināt konfliktus un kāda loma laulībā ir piedošanai, kā kopā pavadīt kvalitatīvu laiku, kādā ģimenē pāra dalībnieki ir uzauguši, kā palīdzēt otram sajusties mīlētam, kā veidot labas seksuālās attiecības, kā kopīgi runāt par mērķiem, vērtībām un sapņiem, un vēl daudzus citus.


Pirmslaulību kursa vakari notiek brīvā gaisotnē, baudot vieglas vakariņas. Starp īsām uzrunām pārim tiek doti uzdevumi un jautājumi, par kuriem savā starpā diskutēt. Kursu var apmeklēt jebkurš pāris, neatkarīgi no tā, kurā baznīcā vai vietā ārpus tās tiek plānota laulību ceremonija. Kursa apmeklējums nav obligāts, bet kalpo kā labs ieguldījums savu attiecību stiprināšanā. Visi nosacījumi laulībām baznīcā jāskaņo atsevišķi ar savas draudzes mācītāju.


Kursu vada Krists un Linda Kalniņi, Rinalds un Ieva Granti, kā arī citi aicināti lektori.

Kurss notiek bez fiksētas dalības maksas, taču tā laikā pāriem ir iespēja ziedot kursa izdevumu segšanai. Izmaksas viena pāra dalībai par visu kursu – 60 EUR.


Pirmslaulību kurss notiks piecus trešdienu vakarus no 24. aprīļa līdz 29. maijam (izņemot 1. maiju). Sākums plkst. 19.00.


Pieteikšanās, aizpildot anketu. Jautājumu gadījumā lūdzam rakstīt kursa vadītājai Lindai Kalniņai: kalnina.linda@yahoo.comCommenti


bottom of page