• Ģertrūdes draudze

Vasaras noslēgumā tradicionālais brīvdabas dievkalpojums

2020.gada 30.augustā kopā ar Bolderājas draudzi baznīcas dārzā svinēsim ikgadējo brīvdabas dievkalpojumu, kas zīmīgi atklās abu draudžu jaunās sezonas aktivitāšu sākumu.

Iepriekš brīvdabas dievkalpojums tradicionāli notika Krimuldā, bet šogad to svinēsim Bolderājā, kur pirms sešiem gadiem Ģertrūdes draudze aizsāka misijas kalpošanu.

Dievkalpojuma sākums plkst.14.00. Pēc tā ierastais sadraudzības mirklis. Dodoties uz brīvbdabas dievkalpojumu, aicinām ņemt līdzi savu pledu, krēslu vai ko citu, uz kā sēdēt, kā arī uzkodas piknikam.


Slavēšanas dievkalpojums 30.augustā nenotiks.


Svarīgi - apmeklējot brīvdabas dievkalpojumu, aicinām ievērot valstī noteiktās prasības par epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 izplatības ierobežošanai.


Tiekamies kopā būšanas svētkos Bolderājā. Adrese - Lielā iela 45, Rīga.“Katrs lai dod tā, kā iesaka sirds, nevis ar sarūgtinājumu vai piespiedu kārtā: priecīgu devēju Dievs mīl. Dievs spēj jums dot pārpilnībā visādu žēlastību, lai jums visa būtu diezgan vienmēr un visur un jūs būtu pārplūstoši dedzībā uz katru labu darbu.” / II Kor 9:7-8/

Ar savu ziedošanu mēs paklausām Dieva aicinājumam un paveram durvis sev un citiem uz

dzīvām un tuvām attiecībām ar Dievu.

Rīgas Vecā Svētās Ģertrūdes

evaņģēliski luteriskā draudze

Ģertrūdes iela 8, Rīga, LV-1010
tālr. nr.: 22002211
e-pasts: kanceleja@gertrude.lv

Reliģiskās organizācijas
reģ. Nr.: 90000293463

Bankas rekvizīti:
AS Swedbank,
LV40HABA0551005116532

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

© 2020 Gertrude.lv. All Rights Reserved.