Brīvība Kristū

Jau vairāku gadu garumā Ģertrūdē notiek kurss “Brīvība Kristū”, un tam ir gājuši cauri arī vairāki pastorāti. Šobrīd kurss “Brīvība Kristū” Ģertrūdē notiek reizi gadā un sākas janvārī. Tas ietver 13 nodarbības un nedēļas nogales izbraukumu divu dienu garumā. Kursa nodarbību formāts līdzinās Alfa kursa formātam – nodarbības sākumā ir vakariņas un slavēšana, kam seko uzruna un pārrunas mazākās grupās. Lekcijas lasa gan Ģertrūdes draudzes mācītāji un evaņģēlisti, gan citi ģertrūdieši, kuri kursu izgājuši jau iepriekš.

2021. gadā kurss "Brīvība Kristū" sāksies 12. februārī. Ievērojot valstī esošās ārkārtējās situācijas ierobežojumus, kurss sāksies tiešsaistes vidē. Ja noteikumi to ļaus, laika gaitā tas tiks īstenots klātienē. Pieteikšanās anketa ŠEIT

Kāds no kursa Brīvība Kristū dalībniekiem, liecinot par savu pieredzi, raksta:

 

“Kurss “Brīvība Kristū” ir kā pamācošs un dziedinošs ceļš, kura laikā Dievs mums katram liek ieraudzīt tās bedres, melus, lamatas, kurās ik dienas iekrītam, kurām noticam un kurās turpinām dzīvot. Kursa laikā mums ir iespēja ne tikai ieraudzīt nepatiesās lietas, kurās tik bieži sapinamies, bet arī iemācīties, kā pret tām cīnīties. Ko man ir devis šis kurss? Tas man lika vēlreiz izvērtēt savas attiecības ar Dievu. Padomāt par to, cik lielā mērā es ļauju Dievam ienākt savā dzīvē. Es lasu, klausos, mēģinu izprast Dieva vārdu, bet – vai es mēģinu tam arī atbildēt? Cik liela ir mana vēlme atbildēt un uzticēties Dievam?  Šie bija galvenie jautājumi, ko sev uzdevu. Un tieši kursa laikā piedzīvoju īpašu atgadījumu personiskajā dzīvē, kas lika vēlreiz izvērtēt savas attiecības ar Dievu un ieraudzīt tās jaunā gaismā. Dievs uzrunāja mani ļoti īpašā veidā, un tajā brīdī es sapratu, ka man ir jāmainās, ka es nevaru turpināt dzīvot tāpat kā iepriekš. Caur patiesi sāpīgu pieredzi es ieraudzīju, cik mīlošs un gādīgs Dievs ir un cik lielu žēlastību Viņš man ir devis un dod katru dienu no jauna. Vienā brīdī ieraudzīju Dievu kā tuvu draugu, kurš man vienmēr ir blakus, vienmēr mani atbalsta un palīdz. Un turpat blakus ieraudzīju sevi, kas tik bieži novēršas un aiziet no šī Drauga. Kad biju ieraudzījusi to šādā veidā, sapratu, ka nevēlos vairs būt tik neuzticams draugs. Vēlos Dievam atbildēt ar to pašu mīlestību, ko Viņš dāvā man. Tādēļ varu teikt, ka kurss “Brīvība Kristū” manī izmainīja un nostiprināja kaut ko ļoti fundamentālu – manas attiecības ar Dievu.”

Šis kurss ir paredzēts ikvienam kristietim – gan tiem, kuriem ir jau ilgstoša ticības pieredze, gan arī tiem, kuri tikai nupat ir izvēlējušies sekot Jēzum. Kursā ietvertas tādas tēmas kā “Mūsu ikdienas izvēles”, “Kā salauzt pagātnes varu”, “Piedot no sirds”, “Palikt uz pareizā ceļa” un citas. Kurss ir veidots tā, lai palīdzētu ieraudzīt, kas mums traucē pieņemt un izdzīvot savu patieso identitāti, kas mums ir dota caur Jēzu Kristu, kā arī spert soļus, lai piedzīvotu Dieva Mīlestību visā tās pilnībā. Jēzus caur savu nāvi pie krusta ir devis mums brīvību no grēka varas, devis iespēju dzīvot patiesā brīvībā ik dienas, un tikai no mums pašiem ir atkarīgs, vai šo dāvanu pieņemam, vai nē.

Papildu informācija: Sigita Dišlere, t.29413847, e-pasts: sigita.dislere@gmail.com

“Katrs lai dod tā, kā iesaka sirds, nevis ar sarūgtinājumu vai piespiedu kārtā: priecīgu devēju Dievs mīl. Dievs spēj jums dot pārpilnībā visādu žēlastību, lai jums visa būtu diezgan vienmēr un visur un jūs būtu pārplūstoši dedzībā uz katru labu darbu.” / II Kor 9:7-8/

Ar savu ziedošanu mēs paklausām Dieva aicinājumam un paveram durvis sev un citiem uz

dzīvām un tuvām attiecībām ar Dievu.

Rīgas Vecā Svētās Ģertrūdes

evaņģēliski luteriskā draudze

Ģertrūdes iela 8, Rīga, LV-1010
tālr. nr.: 22002211
e-pasts: kanceleja@gertrude.lv

Reliģiskās organizācijas
reģ. Nr.: 90000293463

Bankas rekvizīti:
AS Swedbank,
LV40HABA0551005116532

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

© 2020 Gertrude.lv. All Rights Reserved.