Draudzes mūziķu dziesmas 

2015.gadā, draudzes cilvēku pamudināti un iedrošināti, Ģertrūdes mūziķi sāka ceļu pie slavēšanas dziesmu albuma ieraksta. Pāris autordziesmas - “Skaistākā patiesība”, “Prieks”, “Pateicības dziesma” un “138.psalms” bija radītas un jau kādu laiku atskaņotas dievklapojumos. Draudze tās bija iemīlējusi, un tas kalpoja par par vēl vienu iemeslu, lai mūziķi spertu tālākus soļus jaunu dziesmu radīšanā un albuma ieskaņošanā. 

Pateicoties draudzes ziedojumiem, pēc neilga laika studijā tika ierakstītas jau astoņas dziesmas. Līdzās iepriekš minētajām, klāt tika piepulcināti skaņdarbi - “Laimīgs”, “Mana dvēsele”, “Neviens nekad nav viens” un “Jauna slavas dziesma”. Līdz pilnam audio CD formātam pietrūka dažu dziesmu. Brīdi vēlāk, 2017.gada sākumā, tika ieskaņotas vēl piecas jaunas - “Klusumā”, “Manases lūgšana”, “Tava mīlestība”, “Pie krusta atgriežos” un “Tikai uz Jēzu skaties”

Ar Māra Prinduļa, kurš bija dažu dziesmu ierakstu un mix veicējs,  palīdzību, tika sākts audio diska izdošanas process. Draudzes māksliniece Santa Marta Smoļaka parūpējās par diska dizainu, dziesmas ietērpjot skaistos zīmējumos. 

2018.gadā februāra vidū ilgi lolotais, ilgi gaidītais “bērniņš” bija “piedzimis”. Mēnesi vēlāk albums svinīgi tika prezentēts draudzei un viesiem, sakot paldies gan visiem, kuri to atbalstīja finansiāli, gan cilvēkiem, kuri šo sapni pienesa lūgšanās Dieva priekšā. 

Ģertrūdes mūziķi teic: “Mēs esam Dievam pateicīgi, ka šādā veidā varam kalpot, iepriecinot citus un caur to pateicoties Tam, kuram pieder viss gods un visa slava – Trīsvienīgajam Dievam!”

“Katrs lai dod tā, kā iesaka sirds, nevis ar sarūgtinājumu vai piespiedu kārtā: priecīgu devēju Dievs mīl. Dievs spēj jums dot pārpilnībā visādu žēlastību, lai jums visa būtu diezgan vienmēr un visur un jūs būtu pārplūstoši dedzībā uz katru labu darbu.” / II Kor 9:7-8/

Ar savu ziedošanu mēs paklausām Dieva aicinājumam un paveram durvis sev un citiem uz

dzīvām un tuvām attiecībām ar Dievu.

Rīgas Vecā Svētās Ģertrūdes

evaņģēliski luteriskā draudze

Ģertrūdes iela 8, Rīga, LV-1010
tālr. nr.: 22002211
e-pasts: kanceleja@gertrude.lv

Reliģiskās organizācijas
reģ. Nr.: 90000293463

Bankas rekvizīti:
AS Swedbank,
LV40HABA0551005116532

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

© 2020 Gertrude.lv. All Rights Reserved.