top of page

Draudzes mūziķu dziesmas 

Aptuveni pirms 10 gadiem draudzes cilvēki sāka jautāt, vai mūsu autordziesmas, kuras dziedam Dievkalpojumos un citās aktivitātēs, ir pieejamas klausīšanai arī ārpus Ģertrūdes. Tas mūs pamudināja sākt domāt par slavēšanas dziesmu ierakstīšanu studijā. Ar Dieva palīgu un daudzu cilvēku finansiālo un lūgšanu atbalstu, 2015. gada vasarā beidzot notika pirmie ieraksti dziesmām “Skaistākā patiesība”, “Pateicības dziesma”, “138. psalms” un “Prieks”

2017. gadā darbs studijā bija noslēdzies. 13 dziesmas gatavas ievietošanai albumā, kuram devām nosaukumu “Tikai uz Jēzu skaties”. Par dziesmu ierakstu veikšanu un apstrādi esam ļoti pateicīgi Aldim Zaļūksnam un Mārim Prindulim. Diska izdošanas procesā iesaistījās arī mūsu draudzes māsa – māksliniece Santa Marta Smoļaka, kura parūpējās par diska dizainu un noformējumu, dziesmas ietērpjot skaistos zīmējumos. 2018. gada februāra vidū beidzot sagaidījām disku taustāmā formātā un sākām plānot prezentācijas koncertu, kas notika 17. martā, dienā, kad vārda svētkus svin Ģertrūdes. 

Ir bijuši vairāki dziesmu ieraksti arī pēc CD izdošanas, tos var noklausīties Ģertrūdes Soundcloud un Youtube kontā. 

Ģertrūdes mūziķi teic: “Mēs esam Dievam pateicīgi, ka šādā veidā varam kalpot, iepriecinot citus un caur to pateicoties Tam, kuram pieder viss gods un visa slava – Trīsvienīgajam Dievam!

bottom of page