top of page

Aicinājums ziedot altāra un kanceles izgaismošanas projektam Ģertrūdes baznīcā

Šogad Kristus augšāmcelšanās svētki Ģertrūdē bija īpaši gaiši – bija pabeigta jaunā apgaismojuma projekta pirmā kārta. Tā ir sen lolota ideja – Ģertrūde jaunā gaismā. Mūsu baznīca taču ir tik skaista un ir pelnījusi, lai mūsdienīgi vadāmas LED prožektoru kopnes izgaismotu katru kokgriezuma detaļu Dievam par godu. Atsevišķs jaudīgs prožektors izgaismo arī velvi virs altāra, turklāt katra gaismekļa krāsu gammu ir iespējams pieskaņot mūsu vajadzībām.

 

Vai esi pamanījis, ka kancelē virs mācītāju galvām vairs nav “skaistā, mazā” galda lampiņa? Iespējams, tas ir arī Tava ziedojuma nopelns, kas ļāva veikt pilnīgu kanceles apgaismojuma rekonstrukciju. Viens prožektors neuzkrītoši izgaismo sprediķotāja seju, nemanāma LED lenta gādā par virsgaismu un neuzkrītoša spuldzīte palīdz saskatīt uzrakstīto tekstu.

 

Maija sākumā tika uzstādīti arī atsevišķi prožektori krucifiksa izgaismošanai. Tātad, ir sperti pirmie soļi, lai Ģertrūde iemirdzētos jaunā gaismā. Lai nosegtu projekta izmaksas (6000 eiro), valde ir lēmusi sākt mērķziedojumu vākšanu.

Finansiāli atbalstīt šo projektu vari ziedojot, pievienojot norādi – “Izgaismošanas projekts”

Rīgas Vecā Svētās Ģertrūdes evanģēliski luteriskā draudze
Ģertrūdes iela 8, Rīga, LV-1010
Reliģiskās organizācijas reģ. Nr.: 90000293463
Banka: AS Swedbank
Konta Nr.: LV40HABA0551005116532

bottom of page