Atbalsts senioriem

Esam komanda, kas kalpo senioriem jeb, kā mēs mīļi dēvējam – mūsu zelta paaudzei. Mēs ticam, ka šī kalpošana ir iespēja dalīties mīlestībā un pateikties tiem, kas savu sirds siltumu dāvājuši un joprojām dāvina mums.

Mūsu aktivitāšu sarakstā ir regulāra ar roku rakstītu kartīšu sūtīšana dzimšanas dienā un kādu saldāku sveicienu dāvināšana Starptautiskajā senioru dienā. Tiek organizēti arī lielie pasākumi, un līdz šim esam kopā baudījuši vēlās brokastis, koncertu, valsts svētku svinības, un ticam, ka drīzumā varēsim šo tradīciju atsākt. Esam uzsākuši arī apciemojumus sociālajā centrā, kur ne tikai uzklausām un parunājamies ar senioriem, bet arī uzspēlējam kādu spēli un uzdziedam.

Mums vēl ir daudz mazo sapnīšu, kā iepriecināt mūsu mīļos seniorus, un zinām, ka Dievs īstajā laikā tos īstenos, tāpēc, ja arī Tev sirdī ir seniori, nāc un pievienojies – ar savām idejām un degsmi, lai palīdzētu nozarei augt un attīstīties. Mēs būsim no sirds pateicīgi ne tikai par klātbūtni, bet arī par lūgšanām un finansiālu atbalstu, kas ļautu šos mirkļus padarīt vēl skaistākus.

Papildu informācija: Liene Zariņa, tālruņa nr. 29928461, e-pasts: liene_zarina82@inbox.lv

“Katrs lai dod tā, kā iesaka sirds, nevis ar sarūgtinājumu vai piespiedu kārtā: priecīgu devēju Dievs mīl. Dievs spēj jums dot pārpilnībā visādu žēlastību, lai jums visa būtu diezgan vienmēr un visur un jūs būtu pārplūstoši dedzībā uz katru labu darbu.” / II Kor 9:7-8/

Ar savu ziedošanu mēs paklausām Dieva aicinājumam un paveram durvis sev un citiem uz

dzīvām un tuvām attiecībām ar Dievu.

Rīgas Vecā Svētās Ģertrūdes

evaņģēliski luteriskā draudze

Ģertrūdes iela 8, Rīga, LV-1010
tālr. nr.: 22002211
e-pasts: kanceleja@gertrude.lv

Reliģiskās organizācijas
reģ. Nr.: 90000293463

Bankas rekvizīti:
AS Swedbank,
LV40HABA0551005116532

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

© 2020 Gertrude.lv. All Rights Reserved.