top of page

Jauniešu kambaris

Jauniešu kalpošana Ģertrūdē  - „Mācīties izdzīvot kristietību ikdienā” 

Jauniešu vakaru pirmsākumi Ģertrūdē meklējami jau pirms krietna laika. „Vecajiem” aizejot, atnāk jauni un vakari turpinās. Vakari notiek brīvā gaisotnē, kur ar sarunām, uzkodām un kopīgām spēlēm pabarojam iekšējo cilvēku. Šajos vakaros katrs atradīs ko sev, jo katru nedēļu jaunieši runā par citām tēmām un tiekas ar draudzes locekļiem, kas ir dažādu profesiju pārstāvji un nāk no visdažādākajām vidēm.

Ikdienā jaunieši tiekas Ģertrūdes pagrabiņā piektdienu vakaros plkst.18.30, taču laiku pa laikam dodas dažādos izbraukumos ne tikai sadraudzībā ar citiem, bet arī pavadot nogales dabā un rekolekcijās. Līdz šim aizvadīta Jauniešu Alfas nedēļas nogale Mazirbē, viesošanās Griezē, tāpat jaunieši pavadījuši nedēļas nogali mazajās rekolekcijās Rojā un pat devušies svētceļojumā uz Taizé ciemu Francijā. Viesojušies arī dienas centrā „Paaudzes”, vadot tajā dažādas aktivitātes.

Viena no svarīgākajām daļām jauniešu darbā, par ko sirds nebeidz pateikties, ir auglīgā vide, kopība un sirds vienkāršība, kas valda. Tā palīdz kļūt patiesākiem un tas palīdz ne tikai “iziet” cauri vētrām, bet arī nostāties ticībā, iesakņoties un augt. Dieva darbs pie jauniešiem ir tiešām jūtams. Noteikti priecīgajos brīžos - slavējot uzvarās, bet arī pie katras asaras un sāpošas sirds. Šī ir vide, kurā daudzi ir sākuši apjaust, kāds Dievs ir patiesībā, cik labs Viņš ir pret katru vienu, un arī Tev Viņš ir sagatavojis ceļu.

Ja vēlies iemācīties, kā izdzīvot kristietību savā ikdienā, mīļi gaidīsim Tevi piektdienu vakaros plkst. 18.30 Ģertrūdē! 

Seko jaunumiem Kambara sociālajos tīklos Facebook un Instagram.

Jauniešu vakari galvenokārt paredzēti jauniešiem vecumā 14-25. g.

bottom of page