• Ģertrūdes draudze

Mācītāju sarunu 27.novembra tiešraide

Nāve un mūžīgā dzīvība ir divi jēdzieni, kuru nozīmi cilvēka dzīvē aizēno daudz spēcīgas emocijas, aizspriedumi un stereotipi. Kristīgā baznīca, gadu no gada svinot Mūžības svētdienu, pauž pārliecību, ka realitāte aiz šiem abiem vārdiem ir ļoti nozīmīga cilvēka dzīves ceļā. Veselīgi izprasta, tā pozitīvā nozīmē var ļoti ietekmēt mūsu dzīvi. Gan Svētajiem rakstiem, gan baznīcas pieredzei šajā ziņā ir kaut kas piedāvājams. Par šo tematu sarunāsies draudzes mācītāji Rinalds Grants, Krists Kalniņš un Oskars Smoļaks.


Šo sarunu mērķis ir dalīties pārdomās par aktuāliem garīgās dzīves jautājumiem, lai palīdzētu un iedrošinātu ikvienu klausītāju padziļināt un paplašināt savu ticības izpratni un dzīves robežas. Diskusijas ik piektdienu plkst.10.00 iespējams vērot video tiešraidē Rīgas Vecās Svētās Ģertrūdes draudzes Facebook lapā. Ikviens skatītājs aicināts piedalīties sarunās, izsakot savas domas, jautājumus un viedokļus par konkrētās sarunas tēmu. Tāpat ar prieku gaidīsim jūsu idejas un ierosinājumus sarunu tematiem. Tos aicinām pieteikt, rakstot e-pastā - krists.kalnins@gertrude.lv.


Par mācītāju sarunām plašāk lasiet sadaļā "resursi"!


“Katrs lai dod tā, kā iesaka sirds, nevis ar sarūgtinājumu vai piespiedu kārtā: priecīgu devēju Dievs mīl. Dievs spēj jums dot pārpilnībā visādu žēlastību, lai jums visa būtu diezgan vienmēr un visur un jūs būtu pārplūstoši dedzībā uz katru labu darbu.” / II Kor 9:7-8/

Ar savu ziedošanu mēs paklausām Dieva aicinājumam un paveram durvis sev un citiem uz

dzīvām un tuvām attiecībām ar Dievu.

Rīgas Vecā Svētās Ģertrūdes

evaņģēliski luteriskā draudze

Ģertrūdes iela 8, Rīga, LV-1010
tālr. nr.: 22002211
e-pasts: kanceleja@gertrude.lv

Reliģiskās organizācijas
reģ. Nr.: 90000293463

Bankas rekvizīti:
AS Swedbank,
LV40HABA0551005116532

© 2020 Gertrude.lv. All Rights Reserved.