• Ģertrūdes draudze

Mācītāju sarunu jaunā sezona ir klāt!

Esam priecīgi ziņot, ka 20.novembrī sāksim mācītāju sarunu otro sezonu. Tā būs citādāka nekā pirmā - ar dažādiem jaunumiem, bet par vērtīgām tēmām, kas aktuālas gan mūsu ikdienā, gan katra garīgajā un ticības ceļā. Šajā sezonā līdzās sarunām par aktuāliem tematiem, mācītāji iedziļināsies un studēs Svētos Rakstus, sarunās aicinās piedalīties mūsu draudzes locekļus, uzklausot viņu liecības un ticības ceļa pieredzi.


Pirmajā sarunā mācītāji atskatīsies uz aizvadītajiem valsts svētkiem, līdzdalot savas sajūtas un pārdomas, kā arī pārrunās Arhibīskapa Jāņa Vanaga svētku dievkalpojumā sacīto sprediķi. Tāpat šajā sarunā raudzīsies uz pandēmijas periodu, pārdomājot, ar ko šis laiks atšķiras no pavasarī pieredzētā, ko esam mācījušies, un kā varam šo laiku piepildīt vērtīgi.


Diskusijās piedalās draudzes mācītāji Rinalds Grants, Krists Kalniņš un Oskars Smoļaks. Šo sarunu mērķis ir dalīties pārdomās par aktuāliem garīgās dzīves jautājumiem, lai palīdzētu un iedrošinātu ikvienu klausītāju padziļināt un paplašināt savu ticības izpratni un dzīves robežas. Diskusijas ik piektdienu plkst.10.00 iespējams vērot video tiešraidē Rīgas Vecās Svētās Ģertrūdes draudzes Facebook lapā. Ikviens skatītājs aicināts piedalīties sarunās, izsakot savas domas, jautājumus un viedokļus par konkrētās sarunas tēmu. Tāpat ar prieku gaidīsim jūsu idejas un ierosinājumus sarunu tematiem. Tos aicinām pieteikt, rakstot e-pastā - krists.kalnins@gertrude.lv.


Atgādinām, ka pavasara sezonas diskusijas joprojām skatāmas mūsu mājas lapā, sadaļā "resursi".


“Katrs lai dod tā, kā iesaka sirds, nevis ar sarūgtinājumu vai piespiedu kārtā: priecīgu devēju Dievs mīl. Dievs spēj jums dot pārpilnībā visādu žēlastību, lai jums visa būtu diezgan vienmēr un visur un jūs būtu pārplūstoši dedzībā uz katru labu darbu.” / II Kor 9:7-8/

Ar savu ziedošanu mēs paklausām Dieva aicinājumam un paveram durvis sev un citiem uz

dzīvām un tuvām attiecībām ar Dievu.

Rīgas Vecā Svētās Ģertrūdes

evaņģēliski luteriskā draudze

Ģertrūdes iela 8, Rīga, LV-1010
tālr. nr.: 22002211
e-pasts: kanceleja@gertrude.lv

Reliģiskās organizācijas
reģ. Nr.: 90000293463

Bankas rekvizīti:
AS Swedbank,
LV40HABA0551005116532

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

© 2020 Gertrude.lv. All Rights Reserved.