top of page
  • Ģertrūdes draudze

Programma "Mīlestība ir izvēle"

No 6. septembra līdz 13. decembrim katru trešdienu pl.18.30 notiks 15 tikšanās reizes programmā “Mīlestība ir izvēle". Tikšanās reizes notiks attālināti Zoom platformā.

Pieteikšanās anketa ŠEIT.


Programma paredzēta cilvēkiem, kuriem ir attiecību atkarība – līdzatkarība. Plašākā nozīmē to var definēt kā atkarību no cilvēkiem, lietām vai uzvedības. Tie ir maldīgi centieni kontrolēt iekšējās izjūtas, kontrolējot cilvēkus, lietas un notikumus ārpusē. Līdzatkarības izraisītāji - neapmierinātas emocionālās vajadzības, zaudēta bērnība un nepārvarama tieksme savest kārtībā disfunkcionālu ģimeni.

Līdzatkarības atbalsta grupas tikšanās laikā tiks izmanoti divpadsmit soļu programmas "Mīlestība ir izvēle" materiāli. Tiks piedāvātas mākslas terapijas metodes. Divpadsmit soļi ir programmas sirds. Tajos cilvēkiem māca kā dzīvot mierīgi, pilnvērtīgi. Atbalsta grupā tēmu loku nosaka solis, un katram ir iespēja izteikties par konkrēto soli, kas ir dienas tēmā. Tikšanās laikā grupas dalībnieki apgūst soļus un iemācās izprast, ko tie nozīmē citiem cilvēkiem.


Programmu vadīs Agija Bogdanova un Artūrs Bogdanovs.


Agija Bogdanova ir geštaltterapeite, psihoterapijas speciālists, studējusi Rīgas Geštalta institūtā un beigusi studijas Rīgas Stradiņa universitātes programmā mākslas terapija. Viņai ir sava privātprakse un jau divdesmit gadus Agija vada dažādas atbalsta grupas, kur deviņus gadus programmu "Mīlestība ir izvēle".


Artūrs Bogdanovs ir mācītājs Mālpils, Nītaures un Zaubes evaņģēliski luteriskajās draudzēs, studē Lutera Akadēmijā, kā arī iedziļinājies psiholoģijā, biznesa un personāla vadībā, studējot RPIVA un RISEBA.


Klātienē programma "Mīlestība ir izvēle" paredzēta 2024. gada pavasarī Rīgas Vecās Svētās Ģertrūdes telpās.


Dalība atbalsta grupā par ziedojumiem.

Comments


bottom of page