top of page
  • Ģertrūdes draudze

Rekolekcijas "Garīgais briedums"

Runājot par kristiešu dzīvi, Pāvils raksta Mazāzijas draudzēm, ka Dievs pats ir devis dažādus amatus jeb kalpošanas, lai svētos, Dieva izredzētos (mani un Tevi), sagatavotu kalpošanas darbam "līdz kamēr mēs visi sasniegsim vienotību ticībā un atziņā uz Dieva Dēlu, līdz sasniegsim vīra briedumu, Kristus pilnības mēru." (Ef.4:13)

Garīgais briedums nav mērķis kādam ekskluzīvam garīgo vadītāju pulciņam, bet ikvienam ticīgajam, kas ir Kristū. Šajās rekolekcijās mēs aplūkosim garīgā brieduma dažādus aspektus ikdienā. Kas to veido, kā tajā pieaugt un kā tikt galā ar šķēršļiem, kas traucē pieaugt un nobriest Kristū. Uz šīm tēmām raudzīsimies arī no dvēseļkopšanas un atbrīvošanas perspektīvas.


Lekcijas vadīs mācītāji Mareks Ignats un Raimonds Mežiņš, kuri abi kalpo Saldū M. Lutera draudzē, kā arī Latvijas Kristīgās studentu brālības ģenerālsekretārs un evaņģēlists Rīgas Vecajā Svētās Ģertrūdes draudzē Ulvis Kravalis.

Rekolekciju dalības maksa / ziedojums: pilna laika rekolekcijas - 30 eiro (iekļautas ēdienreizes piektdien un sestdien); viena diena rekolekcijās - 20 eiro (iekļautas ēdienreizes izvēlētajā dienā); online pieslēgšanās - 10 eiro (saite tiks nosūtīta uz epastu stundu pirms rekolekciju sākuma).


Rekolekciju programma: Piektdiena, 17.marts 18:00 Ierašanās un reģistrācija 18:30 Vakariņas 19:00 Slavēšana un ievads 19:30 Lekcija (Mareks Ignats) 21:00 Jautājumi un atbildes Sestdiena, 18.marts 9:30 brokastu uzkodas 10:00 Slavēšana 10:30 Lekcija (Raimonds Mežiņš) 11:45 Mazās grupas 13:00 Pusdienas 14:00 Lekcija (Ulvis Kravalis) 15:30 Jautājumi un atbildes. Noslēgums, iedrošinājums. 16:00 Slavēšana


Reģistrācija ŠEIT. Ja rodas jautājumi par rekolekcijām, rakstiet Ulvim Kravalim - ulvis.kravalis@gmail.com, ja ir jautājumi par dvēseļkopšanas un atbrīvošanas kalpošanu, rakstiet uz dakalposana@gmail.com


Uz tikšanos rekolekcijās!


Comments


bottom of page