top of page
  • Ģertrūdes draudze

Piesakies klusuma rekolekcijām

Uzsākot Lielā Gavēņa laiku, vēlamies dot iespēju mūsu draudzes cilvēkiem padziļināt savas attiecības ar Dievu caur klusuma rekolekciju pieredzi. Ja ikdienā izdodas norimt un ar nedalītu sirdi pavadīt laiku ar Dievu, tad tam vienmēr ir labi augļi. Dievs meistarīgi izmanto šīs pārdesmit minūtes, lai mūs svētītu. Tomēr diezgan droši, ka gan Viņš, gan dziļi sirdī arī mēs vēlamies no šīs tuvības pieredzes vairāk. Rekolekcijas ir viens no visveiksmīgākajiem veidiem, kā Dievam un sev šādu iespēju uzdāvināt. Tās ir kā romantikas atjaunošanas atvaļinājums. Ne vienmēr būt šādā atvaļinājumā ir viegli, bet pateicoties tam, mēs mācamies būt kopā dziļāk, ieraugām, ko savās sirdīs nesam zem ikdienas aizņemtības, reizēm viens otru atklājam no jauna un atgriežamies ikdienā daudz tuvāki.


Šīs individuāli vadītas nedēļas nogales klusuma rekolekcijas laikā no 23. līdz 26. februārim būs piemērotas gan tiem, kam ir iepriekšēja rekolekciju pieredze, gan tiem, kas vēlētos šādā garīgā piedzīvojumā doties pirmo reizi. Rekolekcijas dod iespēju atjaunoties savās attiecības ar Dievu, veltot nošķirtu laiku no savas ikdienas. Šo rekolekciju laiku galvenokārt aizpildīs individuāli lūgšanu laiki ar garīgo lasīšanu un iztēles kontemplāciju, sarunas ar garīgo vadītāju, dievkalpojumi ar Sv. Vakarēdienu un pastaigas dabā.


Rekolekcijas notiks Bruknas muižā. Dalības maksa 75 EUR (gulēšana lielākajās istabās) vai 85 EUR (gulēšana mazākās istabiņās). Šajās rekolekcijās netiek garantēta iespēja individuālai izmitināšanai istabiņās, bet atkarībā no dalībnieku skaita, istabiņās tiks izmitināti vairāki dalībnieki.


Pieteikšanās līdz 18.februārim, aizpildot pieteikuma ANKETU.

Detalizētāka informācija par rekolekciju norisi tiks nosūtīta apstiprinātajiem dalībniekiem. Rekolekcijas vadīs draudzes mācītāji – Rinalds Grants un Krists Kalniņš, kā arī rekolekciju vadīšanā apmācīti draudzes locekļi.

Informējam, ka drīzumā sāksies pieteikšanās arī uz garākām individuāli vadītām klusuma rekolekcijām laikā no 23. marta līdz 1. aprīlim. Tās notiks Tiberiādes kopienas rekolekciju mājā Baltrišķos, Lietuvā.

Comentários


bottom of page