top of page
  • Ģertrūdes draudze

Sieviešu sirds sarunu tikšanās

Mīļās ģertrūdietes un ģertrūdiešu draudzenes!


Aicinām pievienoties Ģertrūdes sieviešu sirds sarunu vakariem š.g. 7. oktobrī, 4. novembrī un 2. decembrī plkst.18.30 baznīcas Lutera zālē.


2022. gada rudens sezonas sarunām dots kopīgs nosaukums “Mana nezināmā draudzene.“ Katrā no vakariem tiksimies ar kādu pieredzes un ticības bagātu sievieti, kuras stāsts var iedvesmot dzīvot, ticēt, radīt, sapņot, strādāt un novecot skaisti.


Šogad vakaru sarunas papildinās arī kāda radoša, terapeitiska nodarbība, kas sniegs iespēju izmēģināt ko jaunu sevis un savu mīļo stiprināšanai, kā arī, iespējams, ļaus ciešāk iedraudzēties ar sevi pašu.


7. oktobra vakara viešņa pazīstama ar trim vārdiem – Velga, Otīlija un Džanete, bet kas viņa ir īstenībā, to uzzināsiet atnākot.

Lai katra no jums justos gaidīta, lūgums reģistrēties: https://ej.uz/SarunasOKT


Mīļā, tu esi glezna! Malas tai asas, bet tas nekas, var vainot rāmi, toties kādas krāsas! viss cits ir krāmi, mīļā, tu esi citāda, tev ir Gaismas āda.

(Džanete)


Pulcēšanās un kafija no plkst.18.30, vakara programmas sākums plkst.19.00. Ieteicams paņemt līdzi siltu jaku un ko garšīgu jauka vakara baudīšanai.
Comentarios


bottom of page